Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények? Csak nekem tűnik...

Vélemények? Csak nekem tűnik "kicsit" soknak érte az a 1.200. 000 Ft?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 11. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az ugrós képei jók. Jól ugrik viszont eléggé szarvasnyaka van de mondjuk ez megfelelő lovaglással korrigálható.Ezek ellenére nekem nem tetszik, biztos nem kéne pláne ennyiért de ez csak az én ízlésem lehet , hogy valakinek beválhat ez a ló.
2012. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, de az akadály is 1 méter lehet?...Azért mert egy ló szabadon ugrik egy métert szerintem attól még nem ér többet mint egy millió. :)
2012. márc. 11. 18:55
 3/15 anonim ***** válasza:
származása feltolja az árát nézd meg :)
2012. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az ugratós képeken főleg az elsőkön az alulról való fotózás miatt nehezen, sőtt semennyire nem lehet kivenni mekkorák az akadályok. Az utolsó előtti ugrós képen, meg nem egy nagy akadály, azt minden ló átviszi pláne, szabadon, ugyan is.

Valószínű csak a fajta teszi és az hogy mén, amúgy nem adnék többet érte fél millánál.

2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mostanában felkapottak a német lovak, ezért ezt a szerencsétlen pacit is igencsak túlárazták... Kifordított, úgynevezett szarvasnyak, nyitott csánkok, az egyik kép alapján franciás a hátulja, nem igazán jól látható, de bakpatásnak tűnik szintén hátul, az ugrásában nincs semmi különös - eddig egy átlagos hobbiló színvonal, már ha egyáltalán megbízható nyereg alatt, ami ennyi idősen nem feltétlenül van meg.

Igen, nem kicsit sok érte az a pénz.

2012. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nincs bakpatája, csak nem áll rá arra lábára. Szerintem nincsen szarvas nyaka, csak erős marja, és mivel még szinte csikó, és nincsen lovagolva van mit izmosodni a nyakának.

Gabka, amilyen lovat csak elemezni kellett eddig, annak a 95% szerinted nyitott csánkokkal rendelkezett. Nos, a legtöbb lónak egyáltalán nem volt nyitott a csánkja, ennek se az. Bár hátulról nincs kép a csánkjairól.

2012. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gabkának igaza van , az meg már a te bajod , hogy nem veszel észre olyan hibákat , ami szinte kiszúrja az ember szemét:)
2012. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Óó bocsánat, hogy nem egyezik a véleményem Gabával. Ennek a lónak se bak patája nincsen és ez biztos, mert eléggé durván félre kell nézni és nyílt csánkjai sincsenek.
2012. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jól van ,ülj le fiam egyes.xd Te rád is rád lehetne mindent sózni. Van egy döglött lovam megveszed? xd
2012. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én Gabka válaszára többet adok, szoktam látni más kérdéseknél is a válaszait, látszik hogy érti is a dolgát nem csak beleszól mindenbe.:)
2012. márc. 12. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!