Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Horse...

Mi a véleményetek a Horse evolution show-ról?

Figyelt kérdés
Elmennétek rá? Nem olyan mint egy cirkusz?
2012. márc. 11. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megyek és voltam is 2 évvel ezelőtt.

Nekem nagyon tetszett.

2012. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a piaffe cirkusz, akkor legyen cirkusz. Itt a lényeg a show, ami látványilag és lovastudás szempontjából is kielégítőnek kell hogy legyen. Valóban más, mint egy díjlovagló verseny, de azért is jó. Kell egy kis úgymond vérfrissítés, hogy ne csak szakmai szemmel figyeld, hanem élvezd magét a látványt. Vannak akik azt mondják, hogy nem több, mint cirkusz, és inkább kimennek egyet terepre a lovukkal. Viszont terepre minden nap ki bírsz menni, ez meg csak egyszer van. Vagy azt is mondják, hogy nincs kedvük egész nap ott ülni. Hát egy díjlovagló versenyen mit csinálsz, ha nem versenyzel, vagy nivósabb verseny van? Szóval ez ilyen, és ezért jó. Legtöbbször az a fő probléma, hogy nincs pénzük a jegyre, amit megtudok érteni. Nekem tetszik, és mindenféleképp elfogok menni, ahogy a Cavalero show-ra is. A lovaimnak meg lesz egy szabadnapjuk.
2012. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is szeretnék menni csak sajnos nagyon drága a jegy =/
2012. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!