Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Venni szeretnék olcsón lovagló...

Venni szeretnék olcsón lovaglónadrágot, lehetőleg jó minőségűt (telibőrös, Fouganza. ) Hol tudnék venni? Előre köszönöm a segítséget

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
decathlon
2012. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lovasok.hu :)

telibőröset nagyon olcsón biztos nem kapsz, a fouganza meg nem a legjobb minőség.

2012. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző jól mondja. Legolcsóbban nagykerben kapod meg (KLP stb.), neten tudsz rendelni. Ennél olcsóbban max. használtan. Egyébként senki sem szeretne drágán nadrágot venni :)
2012. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tanács: a Fouganza nem egy nagy márka, inkább vegyél még 10E-ért egy olcsóbb telibőrös gatyeszt, amit aztán évekig használhatsz. Minőség.
2012. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A telibőrös annyira nem jó ám, merev, ezért nehezebb benne mozogni és kényelmetlenebb. Meg aztán igényesebb is, bőrolajozni kell rendszeresen.
2012. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ma már olyanokat gyártanak, amit simán lehet mosni, és nem kell olajozgatni, és úgy is tartós.

Ki mit szeret, nekem pl a telibőrös sokkal kényelmesebb :)

2012. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A ne decatlonosat vegyél, mert az sportbolt, lovasboltban jobb a minőség. Lovasok.hu lovasapróban már láttam telibőröset 4000-ért is, a KLP is nagyon jó.
2012. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

telibőrösből sztem ez a legolcsóbb( új):

[link]

2012. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!