Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedély vizsga! Jelentkez...

Rajtengedély vizsga! Jelentkezés, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék díjlovagló rajtengedély vizsgát tenni. Addig világos, hogy kell egy sportolási kiskönyv, sportorvosi igazolás, be kell lépnem egy egyesületbe, és kell egy felkészítő edző aláírása. Ha jól tudom ezek szükségesek a jelentkezéshez.


Kihagytam valamit? Ha igen, mit? Ezen kívül: hogyan tudok belépni egy egyesületbe, és hol tudok sportolási kiskönyvet szerezni? Valamit hallottam arról is, hogy ezt felküldik Pestre, onnan vissza, és hogy ez nem kis idő. Vagy nem a kiskönyvet küldik fel? Nem értem a rendszert! El tudná nekem magyarázni valaki?


Köszönöm!


2012. márc. 19. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Munkafüzetet kell igényelni és kitölteni (3700 Ft).

Felmész a Magyar Lovas Szövetség honlapjára, ott megtalálod a lovasegyesületeket megye és betű szerint. Amelyik fizetett be 2012-re licenszt abból látod melyik aktív. Felkeresed őket, befizeted a tagsági díjat, és azon keresztül megigénylik neked a tagsági könyvet (szintén pénz). Időben meg kell lépni, mert az igénylés után kiküldik a tagságit, abba kell fénykép, aláírás, meg adatok, lepecsételik, aztán megy vissza a Szövetséghez, ott is asszem pecsételik és úgy küldik vissza az egyesülethez. A tagságiba pecsételik a sportorvosi igazolást is.


A rajtengedély-vizsgán való megjelenés feltételei:



- A vizsgázónak rendelkezni kell tagkönyvvel és a Lovas Szövetségtől kapott igazolási számmal.

- A vizsga díjat, elmélet 2000.- Ft gyakorlat 5000.- Ft, az "Ügyfélkapu" szolgáltatást igénybe véve, előre a Magyar Lovas Szövetség részére be kell fizetni. A helyszínen készpénzt a vizsgáztatónak nem áll módjában elfogadni!

- Regisztrált edző megjelölése

- Érvényes sportorvosi igazolás

- Hivatalos versenyhez illő öltözék

- A kötelező oltásokkal, útlevéllel rendelkező ló.


Ez meg az MLSZ telefon száma, szerintem ha felhívod őket készségesen segítenek és elmondanak mindent: MAGYAR LOVASSPORT SZÖVETSÉG

Magyar Sport Háza

1146 Bp. Istvánmezei út 1-3

Tel:+36 1 460 6950

2012. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Sokat jelentett, hogy megértsem a menetét. Tényleg köszönöm!
2012. márc. 20. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!