Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedély vizsgások! Igaz?

Rajtengedély vizsgások! Igaz?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy ha leteszem a rajtengedélyvizsgát akkor még abban az évben x számú hivatalos versenyen részt kell vennem különben nem lesz érvényes a rajtengedély vizsgám. Ez igaz?

2012. jan. 27. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla. Én régen csináltam, de utána nem indultam már abban az évben, mert felesleges lett volna fél évet kezdőben tölteni, mikor jövőre mehettem egy évet.


De én már rég távol vagyok a versenyzéstől. Nem tudom mik az újabb előírások. Én nem hiszem, hogy most ilyen lenne, de ha mégis van akkor szóljatok, haladhassak a korral.

2012. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is furcsának tartom, mert eddig nekem senki nem mondott ilyesmit. Az egyik barátnőm említette, de majd az edzőmnél rákérdezek, az a biztos :)
2012. jan. 27. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
dehogy igaz..
2012. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt így volt, az biztos, de nem tudom, ma mi a helyzet. A legésszerűbb lenne olyantól megkérdezni, aki vizsgáztat, vagy aki nemrégiben vizsgázott, esetleg felhívni a lovasszövetséget és rákérdezni.
2012. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A rajt engedély nem jár ilyen feladatokkal:) Régen tényleg volt valami ilyesmi de mára már nem érvényes:)
2012. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!