Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon izgulok már most!...

Nagyon izgulok már most! Rajtengedély vizsga?

Figyelt kérdés
Pesten fogok rajtengedély vizsgázni és már most nagyon izgulok. Az elméleti résztől és az elő lovaglástól sem félek, de az ugrótól nagyon. Félek hogy annyira beleélem magam, hogy be pánikolok és mindent rosszul fogok csinálni. Ti mennyire izgultatok? Hogy nyugtattátok meg magatokat ?
2012. febr. 25. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én speciel rajtengedély előtt állok,de bízom a lovamban,elég jó lovam van és szerintem az ő nyugalma át fog rám is terjedni
2012. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én idegen lovon fogom csinálni, elötte 4-5 alkalommal fogok felülni rá. Azt mondták, hogy nagyon nyugodt és segítőkész, de én hajlamos vagyok rá, hogy be pánikóljak és teljesen elveszítsem a fejem :S
2012. febr. 25. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a ló nyugodt és segítőkész,akkor ne félj, a ló nem fog hibázni attól,hogy te pánikolsz
2012. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, és menj oda úgy, hogy azt szeretnéd, a zsűrinek leesik az álla tőled, hogy milyen szépen lovagolsz, mekkora a befolyásod a ló fölött, stb... Csak nyugi:)
2012. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!