Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudok segíteni gyorsabb...

Hogyan tudok segíteni gyorsabban a lovam bokáján? Megrántotta de nagyon nagyon kicsit!?

Figyelt kérdés
A lovam a bokáját megrántotta, kibicsaklott, mondhatjuk úgy is, h meghúzta, de nem nagyon, csak egy picit, a bokáján színte nem lásztik semmi, se a járásán, csak amikor vágtatt és üget, akkor egy PICIT észre lehet venni, h sántít, az orvos 1 hónap szünetet írt be a lovamnak, amikor megfoktam csak egy picit volt megdagadva belül a bokája, előszer nézegettem, de nem is láttam, aztán találtam meg a hibát, de csak egy nagyon picit rántotta, meg kapott inekciót is, lovasok ti milyen gyógykezelést ajánlatok? Mert szeretném, ha minnél előbb felépülne, mert májusba, már hivatalosak vagyumk versenyer, és nem tudom, h addig fel épül e....:(...Meg most szombaton, holnap is mennék egy faluba lovani, de salynos a másik lovammal megyek :O :((((...Köszönöm a segítséget, valami krémet, vagy ilysemit kérnék tőletek, vagy vitamint, milyen ételt adjak? Vagyis valami ínszlag erősítés...pedig az én lovam arról ismert, h szívs, és SOSE nem volt vele semmi gond....semmi...most meg...:( Meg köszönném nagyon a segítségeteket!
2012. márc. 23. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
add amit az orvos előírt. és tartsd be a pihenőt
2012. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Különben az is lehet az oka, h nem sok sarka van a patának? Nekem pont olyan közepes, talán egy iciri picirit kisebb a közepesnél! (:
2012. márc. 23. 14:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és rendbe jön?
2012. márc. 23. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mágnesezem. Van ilyen mágneses készülékem és azzal kezelem a lábát. Az enyém is lesántult a télen. :(

[link] <---A második kép.

2012. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehetsz rá lóbalzsamot, ez hűsíti és lehúzza a gyulladást is. Ártani viszont nem árt.


A rossz körmölés, pataápolás is okozhat ugyan járásproblémákat de szerintem egyszerűen csak volt egy rossz lépése vagy mozdulata és ez okozhatta.

2012. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!