Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lábszárvédőt ajánlotok...

Milyen lábszárvédőt ajánlotok hobbi lovasnak?

Figyelt kérdés

Én ezeket néztem ki.

[link]


[link]


2012. márc. 26. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

én sohasem szerettem a decatlonos lábszárvédőket, inkább ezt ajánlom, nekem bevált:

[link]

2012. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Woow ez széép! Tetszik!


Lemaradt, hogy hogy tudom meg nekem milyen méret a jó? Elég vastag a vádlim, nah meg farmerra lenne ráhúzva...

2012. márc. 26. 21:24
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

ez elég jó minőségű, én szerettem :)

2012. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt imádom nagyon. Használtan vettem, évek óta nyúzom, nagyon jó!

2012. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Amiket a kedves kérdező linkelt, nagyon nem ajánlom, több ismerősömnek is volt, elég rosszak a tapasztalatok :S

2012. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazából hobbilovaglásra, főleg, ha az max. heti egy-két órát jelent, szinte bármelyik jó. Én inkább a nagylovasban szoktam vásárolni, jók a tapasztalataim, nagy a választék, széles az árskála, ott biztosan találsz olyat, ami neked megfelel. Próbálj fel többet is (arra a nadrágra/cipőre, amivel leginkább használni fogod) és vedd meg a legkényelmesebbet.
2012. márc. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, amilyet kérdező linkeltél, és nem mondom, hogy hű derossz lenne, de nem is igazán hiperszuper. Nem lovagolok napi több órát, de heti 4-5 alkalommal egy óra, sőt többször 2. Nincs meg túl régóta, 3 hónap. De ha teheted ne ilyet vegyél, van ennél jobb is! De ne is tépőzárasat, hát, azok valami szörnyűek tudnak lenni!
2012. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha hobbi lovas vagy, ami azt takarja, hogy heti 1 vagy 2x mész lovagolni, akkor szerintem felesleges 10000 felett venni.

Amiket linkeltél, hobbizásra szerintem megteszi.

Kedves előző válaszolók, persze biztos jó tapasztalatotok van a 15 000ft-ba kerülővel, mivel bizonyára a hét nagy részében akár többet órát is használjátok. Úgy megéri!

De egy tényleg hobbisnak.............

2012. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tényleg hobbista vagyok :)

Viszont inkább veszek drágán egy jót, mint hogy 2-3 havonta veszek egy új szart, olcsón :)

Láttam már több olyat is, pár havi hobby használat után szétmenve.

Bár tény, h a hobbysták igényesebb körébe tartozom, ami nem a méregdrága felszereléseket jelenti :P

2012. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én már 8 éve vettem a saját lábszárvédőm, kb 8-9000 volt ahogy emlékszem, barkás bőr, de a sok használat miatt már van, ahol kifényesedett. Még jó pár évig használni szeretném, nagyon szeretem.

Olyat vegyél, ami bőrből van és nem ilyen velúr vagy más szintetikus anyag (mint a decathlonosok) és sok-sok évig használhatod :)

2012. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!