Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudom leszoktatni a...

Hogyan tudom leszoktatni a lovam arról, hogy lovaglás után a fejét belém törgöli?

Figyelt kérdés
Miután leszálltam róla, és ki akarom vezetni a karámból, a fejét állandóan a testemhez dörgöli, ezáltal majdnem felborulok. Segítsetek.
2012. márc. 28. 11:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lécci segítsetek! Mert még egy csikón lovagolok, és főként nem szeretném hogy ő rászokjon!
2012. márc. 28. 11:37
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam: dörgöli
2012. márc. 28. 11:59
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
csikón lovagolsz?ne lovagolj csikón,max lovon,ha beléd dörgöli,akkor viszket neki és vakarózik,és épp téged talál meg a közelében,nekem is szokta néhány ló csinálni
2012. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet , hogy vakaródzik de nem célszerű csikóra ráhagyni , mert aztán később szemétségből is csinálni fogja. Csapj neki oda. Még mielőtt az okoskák megszólalnának az odacsapást nem úgy értendő , hogy leszakadjon a ló feje, csak annyira kell odasuhintani neki , hogy tudja hol a helye.
2012. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Első válaszoló, miért ne lovagoljon csikón? Szerintem csikón nem a 3 hónapos kiscsikót érti.
2012. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
4 éves kora fölött lóról beszélünk először is,másodszor 3 éves lovat,ami még csikó,nem lehetne lovagolni
2012. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
3 évesen már lehet lovagolni, normál esetben ilyenkor kezdődik el egy ló belovaglása, csak akinek nincs tapasztalata annak nem éppen egy 3 éves ló való.
2012. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
3 évesen el lehet tőle várni azt,hogy futószáron nyereg legyen rajta meg kantár,de rá nem lehetne ülni
2012. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam 5 éves koráig csikó a csikó.
2012. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
18:12: Rosszul tudod de nagyon! 3 évesen LEHET rajta lovagolni, nyilván nem 120-as pályákat meg piaffokat csinál vele az ember de ilyenkor már az általános dolgokat el kell kezdeni tanítani. Ha gondolod vitatkozhatunk még erről , bár szerintem felesleges.
2012. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!