Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem vagyok lemaradva?

Nem vagyok lemaradva?

Figyelt kérdés
Az unokatesómmal szoktam kijárni lovagolni. Úgy érzem, az ottani lovasok, akik csak pár hónappal idősebbek nálam, sokkal ügyesebbek. Ők már komolyan ugratnak, és versenyeznek, én meg még csak vágtázok és cavalettiket uratok. Nem vagyok lemaradva? 11/L
2012. márc. 29. 11:32
 1/9 anonim válasza:
28%
hülye kérdés
2012. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kell válaszolni ;)
2012. márc. 29. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

A lovaglásnak az az egyik titka, hogy magabiztosnak kell lenned! Ha az vagy akkor könnyen tudod irányítani a lovat és mások is jobbnak látnak majd.

Egyébként nem lehet, hogy mások régebben kezdték, mint te? És azért ugratnak komolyabban?

2012. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
De marhára le vagy maradva , hogy nem vagy 11 évesen világsztár.... Eleve már az hülyeség , hogy másokhoz méred magad.
2012. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem a kortól függ, hogy le vagy-e maradva vagy sem.

Te mióta lovagolsz? És ők mióta lovagolnak?


Amúgy meg nincs olyan, hogy le vagy maradva. Te meg a ló megvagytok, és csináljátok a saját tempótokban, akkor oké.

2012. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ne azért lovagolj hogy ügyesebb legyél mint mások. Attól függ amúgy hogy mióta, és milyen rendszerességgel lovagolsz és ők ugyan így. "csak" vágtázok meg cavalettiket ugratok... Itt vagyok én példának, egész életemben lovak közt voltam/vagyok, apám lovasoktató volt, és 13 évesen elmondhatom magamról hogy "csak" évente felraknak 1 órára a futószáron ha szerencsés évem van.

Nagyon becsüld meg hogy lehetőséget kaptál arra, hogy lovagolhass, és inkább élvezd minthogy ilyenekkel foglalkozz.

2012. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Ksicsillag ne aggódj emiatt, még csak 11 éves vagy. Van aki előbb kezdte, van aki később, sőt, még akik ugyanakkor kezdték azok se tudnak együtt haladni, mert van aki előbb ráérez, ügyesebb és van akinek több gyakorlás kell. Te is hamarosan ugrathatsz, amúgy meg nem az a jó lovas fokmérője, hogy versenyzik-e vagy sem :)
2012. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó. Köszönöm :)
2012. ápr. 8. 09:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen kezdtem lovagolni. Nem tudtam se ugratni se vágtázni. A helyedben örülnék, ha 11 évesen ott tartanék ahol te. :)
2012. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!