Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babám, még nem...

9 hónapos a babám, még nem ül, nem állt fel és nem is mászik. Nincs lemaradva?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs. minden gyerek a maga tempójában fejlődik. amik meg vannak adva adatok, hogy hány hónaposan mit csinál, az csak tájékoztató jellegű. lehet, hogy majd rövid időn belül kompenzálja a lemaradást, de ne erőltesd.
2012. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is CSAK kúszik még:-))) A szomszéd kislány pedig már feláll,ül, mászik, egyidősek:-) A mieink lustábbak, szerintem nincs baj, nyugi. Miket csinál? Forogni forog, gondolom, talán kúszik is, vagy csak most kezd kúszni? Az is lehet, hogy soha nem fog kúszni, rögtön mászni fog.
2012. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

10 hónapos koráig kell ezeket elkezdeni :)

ha forog és kszik, nem kompozik, nem ülteted/állítod, nincs sokat kiságyban/járókában akkor ne aggódj.


viszont sokat játszatok vele úgy, hogy másztok, a kicsik utánoznak. az lenne az első, mert majd abból ül ki, a felállás meg tényleg bőven ráér még :)

2012. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en länyom is 9 honapos es csak kuszik!neha probälkozik a mäszässal de nem igazän megy neki!Mult heten 1x felült aztän semmi ma probälta ujra de eldölt ugyhogy hagyta is!Mi mult heten voltunk a gyerekorvosnäl aki azt mondta hogy semmi ok az aggodalomra ö egy kicsit lassabb!
2012. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze forog,kúszik és négykézlábra állva hintázik.
2012. márc. 18. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Mostanában kéne kezdenie ülni-mászni, de a felállással még nagyon ráér (egyébként ha majd állásból ül le, és addig nem, az sem baj). Nyugalom! :)
2012. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi megnyugtató válaszokat.
2012. márc. 18. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj nincs ezzel semmi baj.

Az én kislányom 9hónapos kora után kezdett el kúszni ez tartott egy hétig utána mászott...kb 2hétig utána felállt kapaszkodva rá két napra sétált kapaszkodva és 1éves kora után pár nappal ment egyedúl.Most14hónapos és már fut.Igaz ő már 6hónapos kora után felült egyedül és NEM MÁSZÁSBÓL!Tehát ilyen is van.Énis ilyen aggódós voltam mert a körülöttem lévő gyerekek hamarabb csináltak mindent!Mostmár bánom hogy így gondoltam.De tényleg ne aggódj nincs vele semmi gond!

Legyen sokat földön és hipp-hopp csak azt veszed majd észre hogy fut!:-)

Jó babázást Neked!:-)

14hónapos kislány anyukája

2012. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha négykézlábon hintázik, akkor hamarosan mászni fog!:-) Írtam, lehet, hogy kimarad a kúszás, és rögtön mászni fog...nos nálatok ez simán benne van a pakliban:-)
2012. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek...Kedves utolsó szerencsére kúszni kúszik már 7 és fél hónapos kora óta:D
2012. márc. 18. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!