Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok jó lovardát Budaörs...

Dorcsuu kérdése:

Tudtok jó lovardát Budaörs környékén? NAGYON FONTOS.

Figyelt kérdés
Budaörsön lakom, és nem nagyon találok olyan lovardát, ami viszonylag közel van, és jó is. Alap jármódok mind mennek, voltam már terepen is (imádom!), ugratni tanulok, és szeretnék talán indulni háziversenyeken is egyszer-kétszer. Talán lesz saját lovam, de nem lenne jó olyan lovardákba kijárkálni, amik félórányira vannak innen :/ Nagyon fontos lenne!
2012. márc. 29. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
google.hu
2012. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budaörsön nincs lovarda. Van a Kamaraerdőben több is, Törökbálinton, Budakeszin.
2012. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Irigyellek, hogy fél óra már soknak számít.

Nekem ugyan lovam van, de 2 óra és egy negyed, míg kijutok hozzá...

Amúgy én is Kamaraerdőt tudom legközelebb.

2012. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én fél délelőttömet utazással töltöm

2 és fél órát buszozok,majd villamossal megyek,majd végül buszozom újra, végül sétálok

2012. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem :) Az nem jó, ilyen szempontból én szerencsés vagyok. Csak pl. Sóskútra vagy Biatorbágyra nincs kedvem kijárni, a zsámbéki lovarda pedig nem tetszik... De Kamaraerdőn milyne lovarda van? mondanátok róla pár dolgot?
2012. márc. 30. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
én számos helyen tartottam bértartásba a lovam,míg olyan helyet találtam neki tőlem 200 km-re,ami megfelelő neki és nekem is
2012. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fodor lovarda.
2012. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!