Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olcsó 4D ultrahangot ajánlanát...

Olcsó 4D ultrahangot ajánlanátok Tatabánya, Budapest, Budaörs esetleg Székesfehérvár környékén?

Figyelt kérdés

23-24 héten szeretnék elmenni 4D-re. De olyan ár intervallummal találkoztam az előző terhességemnél hogy most tutira szeretnék menni és nem 20.000 kidobni az ablakon fele szolgáltatásért mint kellene. Nem csak nézegetni szeretném ott a vizsgálat alatt hanem a cd, dvd hazavinni, orvosi véleményt, esetleg kinyomtatott képeket.

segítségeteket előre is köszönöm.


2011. máj. 2. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Tatán a Pálos csinál 4d-t azt hiszem 12000 nála.
2011. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

DDGroup Székesfehérvár.

Nem emlékszem már pontosan mennyi volt, talán 5000 FT? De én már 3 éve voltam. De tuti, hogy nem 20.000.

Esetleg hívd fel őket, és kérdezd meg: 36 20 242 1035.

2011. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Praxis rendelő, Bp. XI. ker. Bocskai út.


Ha Babaneten keresztül regisztrálsz, 1000Ft kedvezményt adnak (tavaly legalábbis így volt). Pontos árra nem emlékszem, de 10ezer körül volt. Hajdú Kriszta is vizsgál, ő elismert szakember, de Győrffy Miklósnál is jártam, ő is profi. Nem babamozi, de kapsz dvd-t azon van pár kép, és orvosi szakvéleményt jó szakemberektől.

2011. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Szívből ajánlom! 1 órán keresztül nézitek a babát.Eben benne van a mozizás és a baba "átvizsgálása" tetőtől talpig mindent megnéznek!!Kapsz cd-t,dvd-t és kinyomtatott képet is.Nagyon-nagyon kedvesek.Én a fiamnál is volt ott 3szor és most várjuk a tesót:egy kisasszonyt,már vele is voltunk de még biztos megyünk amíg ki nem bújik!!
2011. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Eben=ebben, bocsi
2011. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hepinet Budapest. 10.000 Ft, nagyon jó. Jó a minőség, kedvesek is. Mi a Brendon melletti rendelőjükben voltunk. Tatabányán nekem a saját dokim csinált 4D-t a kórházban. Persze az is fizetős.
2011. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 4D Genesis ajánlom! Nagyon hozzáértőek, kedvesek és nem "dobnak" ki 30 perc után. Alapos vizsgálat előzi meg a mozizást. Ha a Baba nem mutatja magát akkor elküldenek sétálni, etetnek, itatnak :)

2 gyermekemmel is Náluk voltunk, most a harmadikkal is oda megyünk!

Ha keresnék se találnék jobbat!

2011. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minimanó Babacentrum(Budapest).9500 ft,és 1 óra a vizsgálat,nagyon rendes a doki.Kérhetsz CD-t,DVD-t,képet is,és persze a leletet is megkapod.

www.csodabent.hu

2011. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szunyabt válasza:

Én is most keresgélek Érden találtam meg az Angyalka u. 1. Korall ház 2. cím alatt még nem voltunk,de ugyanazt adják mint mondjuk pesten 11-12 ezerért. DVD+Lelet+1 db kép=9900

Az összes kép cd-re írása +1500 ft de ezért máshol is kell fizetni pluszba

Nézd meg a honlapjukat, remélem segítettem!

2011. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!