Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik marvédőt ajánlanátok a...

Melyik marvédőt ajánlanátok a leginkább?

Figyelt kérdés

Ezt:

[link]


Ezt:

[link]


Vagy ezt:

[link]


?


Melyiket, miért, mik a tapasztalatok, javallatok?


2012. márc. 30. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első van! Hát igazából egy egyszerű nyeregemelő!

De szerintem az a legjobb akkor is! :)

2012. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy pontosan illeszkedő nyerget kéne beszerezni, vagy a meglévőt nyergessel ráigazíttatni a lóra. Nagyon nem mindegy a lónak, hol fekszik fel a hátán, nem csak az a lényeg, hogy a marhoz ne érjen.
2012. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a másodikat alkalmazom és jó :)
2012. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezek közül az elsőt használom, de mmikor fel volt törve a marja a lónak, akkor a nagylovasban vettem szivacs nyeregemelőt, ami legalább 5 cm vastag, sokkal vastagabb, mint a decathlonos, és nagyon jó volt, mert amúgy nem lovagolhattam volna.

Amúgy nekem az első bejött.

2012. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezeknek az egyike sem fogja megvédeni a lovad marját, mivel nem támasztanak, nincs bennük csak max szivacs bélés, ami összenyomódik pár hónap használattól. ha pedig nem nyomkodod be az izzasztóval együtt a nyeregkamrába (hiszen végülis semmi nem érhet a ló marjához, nem feküdhet fel rá), akkor még könnyebb feltörni a lovat.


a második válaszolóval értek egyet, inkább a nyereg feküdjön fel jól, és ha mindenképpen szeretnél "puhítani", akkor vegyél egy zselét, vagy olyan marvédőt, ami marnál ki van vágva.


utolsó, gratulálok: nem elég, hogy sikerült feltörnöd a lovad, még lovagolsz is rajta. felelős állattartásból ötös

2012. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként igen. Inkább egy normális nyerget kéne venni!
2012. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én akkor inkább ezt ajánlanám : [link]
2012. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2012. ápr. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!