Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedélyi! Akik már...

Rajtengedélyi! Akik már vizsgásztak! (díjugratás) Nehéz a vizsga elméleti része? Miket kérdeznek? (én ugy hallotam hogy kapsz egy lapot 12 kérdéssel és ki kell tölteni igaz ez? ) Az ugró pálya nehéz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Irjatok;)
2012. ápr. 2. 11:47
 2/5 anonim válasza:
Szia nekem már megvan a ralytengedélyem és már másokat is kísértem el rá nekem például 2db kérdést kellet húznom , de volt már olyan is , hogy nagyon sokan voltak és tesztlapot kellett kitölteni. Mindkét esetben a rajtengedélyvizsga munkafüzetéből voltak a kérdések és mindíg nagyon segítőkészek voltak és szerintem nem is volt nehéz :)
2012. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. ápr. 8. 19:59
 4/5 Bellington ***** válasza:

Ha tudod ami a vizsgakönyvben van, akkor könnyű. Mellette még nem árt ha tisztában vagy a híres lovasokkal, lovakkal, versenyek győzteseivel, mert van olyan bíró, aki még ezeket is kérdezi.(Szebényi)

Az ugrópályát könnyűre csinálják, max 2 összetett ugrással.

2012. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt hiszem, hogy az én vizsgámon is 11+1 kérdés volt. A Díjugratás elméleti részéből kérdeztek, mennyit meg hogy mit eszik a ló. a tankönyvet szerintem elég 1x elolvasni. Szerintem elég egyszerű volt. Sok sikert! ;)
2012. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!