Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Nektek mennyi idöbe...

Lovasok! Nektek mennyi idöbe telt megtanulni a rajtengedélyi vizsga könyvet? 3 hét az kevés rá?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer átolvastam, alig volt benne pár új infó, így max 1-2 napot szánnék rá.

Attól függ h mennyit tudsz már belőle eleve.

2012. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, 3 hét alatt 100x annyit is meg lehet tanulni, sőt még többet is és nem kell hozzá egész nap a könyv felett ülni. Nem túl bonyolult dolgok vannak benne, nagy részét szerintem te is tudod már, meg ha elolvasod egyszer rád fog ragadni minden, erre elég egy du. Csak le kell ülni mellé és nem kérdezni, hogy mennyi idő lesz..
2012. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ne hülyéskedj, mások a római jogra se szánnak ennyi időt, nem egy vacak kis füzetre! Olvasd át és ha nem most először látsz lovat, gond nélkül mennie kell a dolognak!
2012. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Haggyálmár, egy nap az egész, ha lusta vagy 2-3.
2012. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a vizsgán ugye nem kell szó szerint tudni a könyvet szoval ha valami fogalmad van róla akkor át engednek nem???
2012. márc. 27. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kell szó szerint tudni. De ne csak fogalmad legyen róla, ha versenyezni akarsz, legalább annyival tiszteld meg a lovat, mint sporttársadat, hogy ismered!!! A rajtengedélyes könyvben elég alap dolgok vannak, ennél egy versenyzőnek szerintem jóval többet kéne tudnia, a vizsga sem egy nagy szám. Ha ennyit nem vagy képes megtanulni a lóról, akkor ne is akarj se versenyezni, de talán még lovagolni se.
2012. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!