Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovardában lovagolok 1...

Mimika kérdése:

A lovardában lovagolok 1 pacit, (lipicai,10 éves), fent hordja a fejét, még akkoris ha levan kötve. Tudnátok ajánlani valami jó/jobb lekötőt, ami nektek "bevált", vagy esetleg mit csináljak vele, hogy lejjebb tegye a fejét?

Figyelt kérdés
A lovardában van 1 paci amit csak én lovagolok (Lipicai,10éves)! Lovagláskor mindig fent hordja a fejét, akkor is ha levan kötve (gumis lekötőt használok rá, de akkor is fent van a feje) Tudnátok ajánlani valami, jóféle lekötőt, vagy mitcsináljak, hogy lejebb rakja a fejét? (normális válaszokat kérek)Köszönöm :)
2012. ápr. 1. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jajj de jó látni,mikor szinte mindenki egyöntetűen válaszol!!!Alakul a lovastársadalom?:)

Igen.A lippeknek eredendően magasan a fejük,de olyan nincs hogy nem lehet ELŐRE-LEFELE lovagolni.Ehhez kell is a lovasérzés,amit nem lehet "szájba rágni".A 8.válaszoló írta le nagyon korrektűl.Én biztos lépésben kezdeném,sok fordulatot lovagolva,hogy nyugodtabb legyen.Az ilyen ló biztosan "maga alatt kapar",baromira nem halad előre.Fél felvétel sokasága,de az sem mindegy mikor és hogy.Sztem is ülj át mielőtt még jobban elrontod,akaratodon kívűl.

Ezek a gurtnik,kötelek,madzagok,csodaszarok olyanok lehetnek a lónak,mint Neked a muszájdzseki.

Engedni kell nyújtózni..meghálálja,hidd el.

2012. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!