Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Győrben és környékén hol van...

Győrben és környékén hol van jó lovas klub ami nem is drága, és megfelelően tanítanak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Viktória lovasklub !
2012. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Krisztina Lovasudvar
2012. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Figaro Lovasudvar :)

[link]

2012. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
na csak annyit hogy ha a viktória lovasklubba mész kb visszafelé fogsz fejlődni!!!! 4 évet vesztegettem el ott!!!!kobak nélkül elengednek...egy ismerősömnek agyrázkódása lett emiatt!!a lovakat kb hetente cserélik, mert olyan rosszul bánnak velük, hogy muszáj túl adni rajtuk...úgyhogy melegen ajánlom hogy kerüld el!
2012. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

krisztina lovasudvart azért nem tudom ajánlani, mert most jön mindenki el onnan, bonyolult de ha írsz privátot elmondom mert nagyon hosszú, az a lovarda nagyon durva, viszont régen nagyszerű, és fantasztikus volt az oktatás! de most már nem az..


az utolsó lovasiskolát nem ismerem, más biztosan tudja ajánlani neked :)))


régen jó volt még nagyon nagyon a cavaletti lovas club, de az bezárt, viszont az ottani edző átment a colonia lovas club SE-be csak ennyi .

az edző 60 éve lovagol, jó lovas sok lovat tört már be...

ennyi..

ja még a pirik farm: iszonyat drága, a barátnőm oda járt, azt mondta oda a gazdag szar lovasok járnak:D aztán eljött onnan. most a barátnőm is egy jó helyen lovagol, valahol győrújbaráton, ahol egy csajt a semmiről 2 év alatt B3re (asszem) felhozott !! ott valamilyen Csuhi az edző

2012. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. júl. 3. 22:38
 7/14 anonim válasza:
Én a Némethy Tamás bácsinál tanultam lovagolni, és meggyőződésem, hogy aki ezt választja az érteni fog a lovak nyelvén. Szívből ajánlom a Colonia Lovasklubbot Győrszemerén. Az edzők: Nitsman Jenő, és Bánki László. A honlapukon teljes körű tájékoztatást fogsz találni.
2012. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Komjáthy Lovasklub Károlyházán :)
2012. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a Coloniába járok, előtte meg a Cavalettibe jártam. Mind a kettőt imádom/tam. Jenő bácsi és Laci bácsi is kiváló lovasok, Némethy-módszer alapján tanítanak. (Némethy Tamás bácsinál tanultak.) Az ár megfizethető, viszont olyan lovas tudást kapsz érte, ami már nem. Tényleg csak ajánlani tudom. honlap: [link]
2012. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
illetve facebook: [link]
2012. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!