Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Győrben és környékén hol van...

Győrben és környékén hol van jó lovas klub ami nem is drága, és megfelelően tanítanak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 18:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Colonia Lovas Klub-ba mennyit kell fizetni?leirnátok az árakta

Köszönöm az eddigi válaszokat

2012. júl. 28. 16:00
 12/14 anonim válasza:
Krisztina lovasudvar!!! Viktóriába csak visszafejlődsz. 4 évet pocsékoltam el én is ott a lovammal,és a Krisztinába tanítottak meg jól lovagolni. Kobak, pálca kötelező ami mutatja hogy nagyon odafigyelnek a lovasok és a lovak épségére is. A társaság,az edzések,a túrák,az oktatás, a környezet,a lovak,minden csodás ott! Csak ajánlani tudom! Az hogy olyan "hű de sokan" elmentek, annyi hogy egy hülye ment a többit akivel jóba volt meg vitte magával,és meg is lehet nézni mi lett az eredménye,kobak nélkül ugratnak és egy lovat amiatt a bizonyos "egy hülye" miatt el kellett altatni. Úgyhogy ennyit arról hogy a Krisztina lovasudvart nem ajánlják mert jaj sokan elmentek onnan. Az a legjobb,Győr környékén akárhol jársz nem találsz még egy ilyen lovardát ahol a lovak és a lovasok is egyaránt ilyen jól érzik magukat és ilyen színvonalas a lovas oktatás! Krisztina Lovas Udvar <3
2014. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NoncsyMyrza válasza:
Nem tudom ki volt az a hülye, aki ilyet írt a Krisztina Lovasudvarról, de az egy nagy barom. A legjobb lovasudvar a világon. Egyébként meg, attól, hogy el ment egy csomó köcsög ember, jött még sok normális lovas is.
2015. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 zsofi2126 válasza:
0%
A Krisztina egy okádék. 3 hónapot jártam oda, a végén már szó szerint sírva menekültem onnan. A felszereltség és a lovak nem jók, az edző hölgy bunkó és állandóan lecseszett mert a szar lovával nem tudtam valamit megcsinálni. Úgy vannak beállítva a kb vágóhídról mentett 100000 ft-os lovak, hogy ilyen-olyan díjlovas programokat mentek vele közben az életben nem tanítottak meg nekik olyat, hogy combra eresztés. Nagyon nem ajánlom, nem jó minőségű, ha már Győrújbarát, akkor a Szászszorszép sokkal szimpatikusabb.
2018. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!