Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovarda jobb Nyíregyház...

Melyik lovarda jobb Nyíregyházán? Timpex, Kovács Lovarda, illetve Sóstón is van egy.

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem,ahol kellő figyelmet forditanak az oktatásra és versenyeztetnek is
2012. ápr. 10. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Timpex-ben ha jól tudom,jelenleg nincs oktató,nem oktatnak.A Kovácsot sajnos nem ismerem,a Sóstóin csak táborban voltam,nem tudom milyen egy normális oktatás,mert tudod a tábor ennyi volt: 5 kör lépés egy lóval,hogy vezetnek....mint egy átlagos tábor...
2012. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a fedelesben tanultam meg lovagolni. 7 évig jártam oda és még most is néha-néha betérek. A Timpexben ugratni tanítanak de még nem voltam ott. A sóstóit sem ismerem. Van egy lovarda Kótajban, a Kistáltos. Aranyosak nagyon az oktatók de a lovaik rohanósak, nem ajánlom hogy oda menj mert nekem székülésem lett miattuk (de a Fedelesben visszaállt normálisba). A Kovács lovardában nagyon jófej Pista bá :) és rendesen tanít, csak rád figyel és a lovak is tündériek, a terep pedig egyszerűen fantasztikus! Most is oda járok a nyáron :) Hajá
2014. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy darabig a Timpexbe jártam...hát meg kell mondjam nagyon drága. De végülis egész jó az oktatás, van oktató. Csak időpontot kell kérni.:))
2015. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!