Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb lovarda?

Melyik a jobb lovarda?

Figyelt kérdés

Nem sok esélyem van hogy sok 17. kerületi lakos néz ide :SS


De azért probálkozok mégis ... :)


Most szeretnék elkezdeni lovagolni és nem tudom hogy a Rákoscsabai lovas egyesülethez menjek vagy az Airport Ranch-hoz ??

Mind2 itt van a 17-be ahol lakom :) És nem tudom hova menjek ... Árak szempontjábol talán az Airport jobb , de a másik meg mintha színvonalasabb lenne :D


De tudjátok mit ? Belinkelem ..és aki nem itt lakik-nem ismeri , az is hátha tud vélemény mondani ! :)


Airport Ranch : [link]


Rákoscsabai LE. : [link]


Naa szerintetek ? :)

15/L


2010. márc. 3. 19:26
 1/2 anonim válasza:

Nemtudom én 9 évig lovagoltam.

Nekem az életem a díjugratás volt a airport meg cska alapszintet kínál ebből..

A másik oldalon viszont nem tudtam pontosan utánanézni, mert valamiért nem engedi. ( hibás oldal-t ír ki?)


A kérdés hogy te télleg hobbiból akarsz-e lovagolni vagy eredményeket elérni(verseny pl).

2010. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Előző :)


Nekem bejön az oldal :S Esetleg ird be keresőbe és ugy kattolj rá hátha működik :)


Amugy ez az ...Énis így gondolom hogy az Airport elégé csak alap-hobbi ...

Én meg ...Hát nem állítom most így .. h versenyezni szeretnék.

De kitudja mit hoz a jövő , ha már jó leszek belőle :)

Ezért is nem csak valami "hobbi lovardát" akarok :S


Nem tudom :S :D


Várom még a válaszokat ! :)

Köszi :)

2010. márc. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!