Kezdőoldal » Állatok » Lovak » S. O. S! Vágta közben nem...

S. O. S! Vágta közben nem tudok leülni! Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Mikor bal kézre vágtázom,akkor 3 vágtaugrásnál sikerül leülnöm,de mikor jobb kézre,akkor mindig könnyített vágtázok,pedig még nem is tanultam.Próbálom szorítani a lábammal a nyerget és ellazulni,de nem megy,csak pár másodpercig,mert mindig azom strapálom magam,hogy Jajj most jól csináljam mit csináljak?Mindig ideges vagyok,hogy most jól csinálom-e és hogy hogy fogom a következő órán csinálni.Egyszóval:HUPOGOK.Ti is hupogtatok egy ideig?? S.O.S.!!!!!!!!

2012. ápr. 18. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg még lazább lenni, követni a csípőddel a lovat, és dőlj hátra (persze ne olyan látványosan)
2012. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kengyel nélkülizz vagy szőrénezz, az majd megoldja :)
2012. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Futószárra kéne visszamenned kengyel nélkül. Rá fogsz érezni, idő kérdése. Próbáld azt, hogy kikönnyítesz, aztán fokozatosan visszaülsz. Ha ráérzel könnyítve, akkor derékkal könnyebb lesz lekövetni a mozgását amikor leülsz.
2012. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ülj vissza pár edzés erejéig futószárra, lehetőleg voltizshevederbe, ha az nincs, akkor kengyel és szár nélkül.
2012. ápr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy maga a ló nem laza arra az oldalára és ezért nem olyan gördülékeny a vágtája mint bal kézen. Mert ha mondjuk feszes a ló arra az oldalára akkor sokkal darabosabb a vágtája és nehezen lehet szépen kiülni. Amúgy ha nem ez a gond akkor gyakorlás-gyakorlás.
2012. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt a hibám egészen múlt hétig. Szerintem kövesd a ló mozgását csípővel, mintha rendesen a csípőddel akarnád kilökni magad alól a lovat. Remélem segítettem :)
2012. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a hupog?
2012. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!