Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan érhetem el, hogy ne...

Hogyan érhetem el, hogy ne mozogjon a lábam ügetésnél?

Figyelt kérdés
Elnézést, de nem tudtam rendesen, röviden megfogalmazni a kérdést. A problémám az, hogy ügetésnél túlságosan mozog a lábam. A lábfejem kifordul és nagyon mozog a vádlim előre-hátra. A térdem és a combom a helyén marad és a sarkam is lenyomom, de a többi nagyon rossz! Lépésnél és vágtánál meg sem mozdul a vádlim, ki tudom tartani, de azt hiszem az lehet a gond, hogy nem izomból állok fel hanem inkább a kengyelből... Hogyan tudom ezt elkerülni? az segít ha futószáron ügetek nagyon sokat kengyel nélkül? Bocsi ha hosszú lett, köszönöm ha elolvastad, és a választ is! :))

2012. ápr. 19. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenki így kezdte, a lábban lévő izom idő, mire kialakul, és huzamos ideig ott tudod tartani a lábad.

Sokat gyakorolj kengyel nélkül és szőrén is, valamint fontos, hogy mindig ott legyen melletted az oktató aki folyamatosan korrigál.

2012. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem annak idején. A sok kengyel nélküli lovaglás, és a szőrén való ügetés nekem nagyon sokat segített:)
2012. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor érdemes kipróbálni! :))
2012. ápr. 19. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
A lábfejed legyen befelé fordulva, "csámpázz"! Ha megvan, akkor nemfog mozogni, mert ha befelé fordul a lábfejed, befelé fordul a térded is, mármint hozzászorul. És támaszd meg a vádlidat! Valószínüleg az a baj, hogy amikor kikönnyítesz, fel kell ugye emelkedni és ez arra késztet, hogy a lábad is mozogjon. Bocsi de nem tudom másképp elmagyarázni! :D
2012. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, remekül elmagyaráztad, megértettem és köszönöm Neked is! :)
2012. ápr. 20. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :D
2012. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!