Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha nem tudom beállítani a...

Ha nem tudom beállítani a kengyelt ami nekem jó, akkor legyen inkább hosszabb vagy rövidebb?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
ÉN rövidebbet szoktam használni ha nem jó a kengyel,akkor feljebb rakom,de meg kell nézned és ami neked kényelmesebb.
2012. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bellington ***** válasza:
62%

Hosszabbra állítsd, ha:

-idomítani akarsz

-nagyobb a ló

-nem annyira megbízható

Rövidebbre állítsd, ha:

-ugrani akarsz

-terepre mész

-megbízható a ló

-kisebb a ló


Hosszabb kengyellel nagyobb munkának teszed ki az izmaidat.

Amúgy ha lelógatod a lábad, akkor a kengyel alja a bokádig érjen, akkor elvileg jó.

2012. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hosszabbat.
2012. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az sem jó ha rövidebb a keleténél és az sem ha hosszabb. A helyes kengyelbeállítás nagyon fontos, ha nem tudod beállítani akkor valahogy orvosold a problémát.
2012. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha túl rövid szerintem ha gáz van könnyebben kiesel
2012. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mi a jó, akkor honnan tudod, hogy hosszabb, vagy rövidebb? Egyébként állítsatok valamit, és aztán állítgattok lóról... Vagy földről tudod beállítasz valamit, az öklöd a kengyellakathoz teszed, és a hónaljadig kell érjen a vas alja...
2012. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ebben a nyeregben nem jò az egyik számozás sem, az egyik rövid a következõ meg már hosszú!
2012. ápr. 24. 21:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt, utolsó, nem arról van szó h nem tudom hogy kell a megfelelõ kengyelhoszt beállítani!
2012. ápr. 24. 21:56
 9/10 Bellington ***** válasza:
59%
Ha a saját kengyeled, akkor lukassz egy lyukat a két lyuk közé bőrlyukasztóval! :)
2012. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább rövidebbet...vagyis hát,igaz hogy az megerőltetőbb de ha hosszabbat állítasz akkor meg ügetésnél lesz kényelmetlen, mert csúszkál a lábad. viszont ha nem csúszkál benne, akkor inkább hosszabbat mint rövidebbet:) lehet, hogy nem voltam érthető...:)
2012. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!