Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csikó ; tudtok e hasonló, ,...

Csikó ; tudtok e hasonló, , trükköket"?

Figyelt kérdés
hallottam olyat , hogy ha megszületik a csikó és a kezeddel végig simítod az ínyét még mielőtt szopna akkor később ha megérzi ezt a szagot/illatot még az anyját is otthagyja h odamenjen hozzád... nem tudom h igaz-e de nemsokára megszületik a csikónk és kíváncsi lennék , hogy ti mit gondoltok erről vagy esetleg tudtok e hasonló ,,trükköket" ?! :D
2012. ápr. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Ezt úgy szokták ha nem akar szopni akkor tejet kenünk az ujjunkra és úgy simítjuk az ínyét, majd később odatesszük az anyjához (ha kell) és megtanul szopni. Az nem lenne előnyös , hogy szoptatásnál otthagyná az anyját.
2012. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szoptatásnál gondoltam hanem mondjuk karámba. de azért köszi :D
2012. ápr. 25. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Karában szerintem ez nem működne. Természetesen ahogy növekszik idővel úgy távolodik az anyjától, de ezért nem fogja szerintem otthagyni az anyját, tekintve , hogy a csikók eleinte igen bizalmatlanok.
2012. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!