Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vettem egy csikót (választó)...

Vettem egy csikót (választó) és szeptember körül tudom csak elhozni mert akkor lesz 6 hónapos?

Figyelt kérdés
De hogy tudom majd elszállitani hogy közel 400km-rel arrébb hozom +az anyját is akkor szakitják el tőle?Ha vele lennék a szállitóban gondolom nem lenne a legjobb...Ti hogy oldanátok meg?
2012. ápr. 25. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat de egy kicsit sz.arul fogalmaztam meg...
2012. ápr. 25. 17:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy úgy szokták megoldani, hogy az anyát és a csikót elviszik a csikó új helyére, aztán az anyát visszahozzák és így a csikó nem fog megőrülni a szállítóban.
2012. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fuhh...az eléggé költséges lenne a helyzetemben...
2012. ápr. 25. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

vagy beszéld meg velük, hogy inkább 1 héttel később mész, és addigra válasszák el a csikót anyucitól.

Vagy rendelj a csikó jelenlegi lakheylének környékéről szállítót.

2012. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az , hogy a szállítóban vele legyél ütközik a kresz által előírtakkal és elég veszélyes is lenne mindazon által. Legjobb lenne ha várnál egy kicsit vele és utána hoznád el.
2012. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Megfogadom azt az ötletet hogy ott legyen még elválasztva...És ha nem választják el akkor nagyon hisztis lesz szerintetek?
2012. ápr. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!