Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen márkájú kobakot ajánlan...

Milyen márkájú kobakot ajánlanátok hobbilovagláshoz?

Figyelt kérdés
Tinilányomnak szeretnék venni. Nem akarok túl drágát, de ha már veszek azért valamennyire legyen komfortos. (nyáron ne főljön bele a feje:))
2012. ápr. 26. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy bársony Káró van 6000 Ft volt, igaz elég meleg, de a legszebb és nekem soha nem volt gondom vele. Decathlonban is vannak 6000-től, de olyan 10-12 ezer még elég reális ár.
2012. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igazából nekem mindig belefõl a fejem ! :'D Nézz körül a painthorse-on, ott megtalálod! :D Vagy Tattinis weboldalon, vagy ha Pécsett laksz, Akkor a Tattiniban.
2012. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pécsett hol van Tattini? Én csak a lovas shop-ot ismerem kertvárosba, meg a western shop-ot a belvárosban, meg anivet van, de ott csak rendelésre.
2012. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Decathlon - nem túl drága, elég kényelmes, van olyan tartós, mint egy drágább, és megnyugtatlak, hogy nincs olyan kobak, amibe nem fő bele az ember feje
2012. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) Gondolom, hogy mind meleg,de nem mindegy mennyire :) Én nem értek hozzá, csak láttam olyat ami szellőzős...vagy az nem sokat ér???

Ezt néztem: [link]

Szerintetek?

2012. ápr. 26. 14:04
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
A decathlonos szerintem tökéletesen megfelel, nekem is olyanom van (a bársonyos fajta), abszolút meg vagyok vele elégedve.
2012. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%-os! Van Tattini Pécsett! Ott vettem még nagyon régen egy lábszárvédõt. Meg a Painthorse-tól vettem a lovaglónadrágot, a kobakot, egy új lábszárvédõt, pálcát, meg lovaglócsizmát. :D
2012. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló jellegű szellőzősöm volt, szellőzni szellőzött, csak nem volt jó a formája (vagy lehet h a fejemnek van hülye formája, nehéz rá kobakot találni)

szóval próbálni mindenképpen, de a kérdező által linkelt egész jónak tűnik

2012. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs semmi lovasbolt, ezért gondoltam, hogy rendelek netről. De akkor szerintetek próba nélkül inkább ne???

Még ez is elég jó: [link]

Még egy kérdés: a fenti vagy inkább az előző a jobb?????

2012. ápr. 26. 18:48
 10/17 anonim ***** válasza:

Mérd meg a gyerek fejét körbe, hogy mekkora kell, de lehet kapni állíthatót is, így együtt nő a leányzó fejével.


7-es! és Pécsett HOL van az a bolt? Komolyan érdekel, mert még nem hallottam róla. Régen volt a Táltos még a 6-os út mellett, de az bezárt jó sok évvel ez előtt.

2012. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!