Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha új edzőhöz megyek valamilye...

Ha új edzőhöz megyek valamilyen okból, akkor érdemes a lovas múltamról neki mesélni?

Figyelt kérdés
Csomó olyan dolog történt velem 13 év alatt a lovas múltamban, ami miatt az önbizalmam meg a bátorságom megcsappant és úgy érzem a problémáimat senki nem értheti meg és mind gátol benne, hogy felszabadultabb legyek.
2012. máj. 4. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 1 év után mentem el másik oktatóhoz, és csak annyit kérdezett, hogy ültem e lovon, jártam e rendszeresen lovaglóórákra, ha igen, akkor meddig jutottam el. (tehát tudok e ügetni, vágtázni, kengyel, szár nélkül, stb.)
2012. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elején pár dolgot érdemes elmondani, de tényleg cska a legfontosabbakat. Mondjuk ne dicsérd túl magad :P

Aztán a későbbiekben, ha kicsit megismered, akkor lehet h mesélhetsz is neki. De nem érdemes egy másfél órás monológgal nyitni.

2012. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is az edzők hallanak sok mesedélutánt , amikor meg felülnek a leendő tanítványok a lóra látszik , hogy a fele hazugság annak amit állítanak. Sokat ne dumálj , mert úgyis az alapján fogja megítélni a tudásodat , hogy miként állsz helyt a gyakorlatban.
2012. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmondhatod, hogy például a lábadat nehezen tartod jó helyen, ezért arra különös figyelmet kell fordítanotok, a vágta jól megy, bár néha felemeled a kezed, és félsz az éles kanyaroktól, mert párszor elcsúsztál egy gyors lóval ott, és szeretnél gerincvédőt hordani, mert így érzed magad biztonságban...


Nyilván beszélhetsz vele ezekről, azért az edződ, hogy segítsen, hiszen ha minden tökéletesen menne, akkor nem kéne edző..:)

2012. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!