Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ló illik hozzám?

Milyen ló illik hozzám?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány.

milyen lovat ajánlotok?


2012. máj. 8. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
Fríz.
2012. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt itt senki nem fogja tudni megmondani neked.

Ne fajtát keress, hanem lovat. Kifoghatsz egyállati jó ügetőt, de lehet, hogy egy fjord lesz az.

Te ugyan olyan vagy mint az osztálytársaid? Nem.

A lovak is különbözőek, tehát nézz utána, és keresgéld a lovakat, menj, nézd meg, stb.

Annyi ilyen kérdés volt már, de erre nem lehet válaszolni.

2012. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 SziSzi15 válasza:
100%
Szerintem is várnod kellene még egy kicsit legalább pár hónapot és utána vehetsz lovat de attól függ hogy milyen lovat vegyél hogy mit szeretnél kezdeni vele pl.:díjlovaglás díjugratás vagy páldául terepen szeretnél vele menni meg fajtától függően hogy mire képes egy ló. Majd ha már ott vagy hogy egyedül tudod irányítani és vágtattál akkor szólj és majd én szivesen segítek.Sok sikert SziSzi!
2012. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Várjál még azért. Majd ha stabilan tudsz közlekedni mind a 3 jármodban, vagyis mondjuk 4 mert a Galopp is. Tudsz ugratni, alap idomító feladatokat végrehajtani.


Nagyon kezdő vagy, majd 3-4 év múlva kezdj el gondolkozni rajta...

2013. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!