Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik hozzám?

Milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés

Lakásban lesz(egyenlőre albérletben).

Szeretnék vele aludni,bújni.

Legyen nagyon hűséges a gazdájához. Nem szeretném ha mindenkihez úgy viszonyulni mint hozzám. Pl. az utcán járókelőkhöz odamenne 'puncsolni'.

Szeretném ha okos lenne, szeretnék sok parancsszót betanítani neki.

Szeretném ha készséges lenne, pl zeneszerető. Hallottam már olyan kutyákról akik énekeltek. Nekem is ilyen kéne hisz imádok énekelni!

Viszont nagy gond lenne ha ugatna míg nem vagyunk otthon, hisz azt egyik szomszéd sem tolerálná. Két kutyát meg nem akarok, max macskát de az nem olyan. Ismerősöm direkt vett a kutyája mellé egy macskát mert ugatott de az nem volt neki elég.



2012. márc. 31. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
törpe uszkár
2012. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
plüss
2012. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Javasolnám a törpe snauzert.

Karakán, okos, értelmes, nyugis, nem hisztis olyan, mint az óriás változat az meg ugye őrző-védő.

Barátnőmnek volt óriás változat de nem is lehetett észrevenni annyira csendes volt.

Ha foglalkozol vele nem lesz gond.

Elég kicsi ölbe is veheted de mégsem egy idegroncs táskakutya.

A hűség alapvető kutya tulajdonság, az éneklés nem, szerintem az úgy jön náluk.

De azért lehet próbálkozni.

2012. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Csivava ezekre a legalkalmasabb.


Yorki, törpe spitz, shih-tzu.

2012. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
mopsz
2012. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Olvastam a Bologneseről és tök aranyos de ez nagyon zavar :

''Idegenekkel szemben is nagyon barátságos, úgy viselkedik velük is mintha mindig is ismerte volna őket. És ha már az első találkozáskor szimpatikus neki valaki, ráugrál is nyalogatja''


A csivava a nekem való, viszont félek attól hogy ugatós lesz. Azt írják róla hogy nagyon nem szeret egyedül maradni.

2012. márc. 31. 14:57
 7/23 A kérdező kommentje:
A yorki is az a bújós fajta?
2012. márc. 31. 14:57
 8/23 anonim válasza:
A pekingi pincsi is bújós, és nem ugatós.
2012. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Őt nem lehet idomítani
2012. márc. 31. 15:24
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
mit nem lehet idomítani volt már neked? az én pincsim az eddigi legokosabb kutyám, elámulok hogy kiskorába is percek alatt megtanult minden vezényszót sőt még plusszokat is, és szinte az összes játékának tudja a nevét! Néha már azt várom hogy szólaljon meg annyira értelmes:))
2012. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!