Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik "lusta" kutya illik...

Melyik "lusta" kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés

[link]


Hozzám egy olyan kutyus illene, amellyel többet lehetne a lakásban labdázni, kötelet húzni, játszani, mint sétálni.

Lehetőleg 45 cm alatt legyen a marmagassága és ne legyen hosszú-szőrű.


Ha kell még infó kérdezzetek csak!


2012. febr. 27. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
francia bulldog? de azért remélem vinnéd sétálni,mert az minden kutyának kell :)
2012. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

vinném őket, csak nem olyan nagyon hosszúra-->átlagos.

nem szeretem a ráncosakat.

csak a bostont.

2012. febr. 27. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát így össz-vissz egy fajta maradt,amit belinkeltél,mert vagy ráncosak,vagy szőrösek..és ez a fajta a basset hound..nekünk volt egy :)
2012. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bullterrier.Ő el tud lustulni.És aranyos.
2012. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A linkelt kutyalistában nincs benne, de saját tapasztalatomból én a mopszot tudnám neked ajánlani!


Imádnivaló kutyafajta, bár sajnos a túltenyésztettség miatt van néhány jellemző problémája, betegsége.

Én személy szerint először nagyon csúnyácskának találtam ezt a kutyafajtát - alapból a szobakutyák sem tetszettek. Aztán hozzánk beköltözött hozzánk ez a kutyus, és meglepett, mennyire megszerettem. Azóta elképzelni sem tudok nála édesebb kisállatot. :)


Alapból szeret sokat aludni. Órákat végig tud aludni anélkül, hogy felébredne, igazi kis lustaság. Viszont ha ébren van, akkor nagyon szeret játszani: húzunk vele kötelet, "harcolunk" a plüssállatért, kergeti a lézerpöttyöt, fut a kislabda után, játszunk a frizbivel, stb...

Mikor fiatalabb kutya volt, sétálni is imádott, jó hosszú sétákra lehetett vele menni, sokszor túrázni is elvittük, és imádta. A szabadban is szeret játszani, bár a nagy meleget és a nagy hideget nehezen viseli.

Mostanra sajnos elromlott a látása, emiatt nem nagyon kedveli már a hosszú sétákat, inkább csak rövideket megyünk vele. De még így is nagyon élénk, játékos, és szeretetreméltó.

2012. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De a ráncos kutyusokattényleg nem kedvelem!

Biztos, hogy aranyosak, de én.........

2012. febr. 27. 18:49
 7/7 anonim válasza:
Francia bulldog, angol bulldog, csivava
2014. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!