Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan tulajdonos a galoppv...

Van olyan tulajdonos a galoppversenyek világában, akit nem csak az üzlet érdekel, hanem a lova érdekeit is szem előtt tartja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a galoppverseny már magában nem tartja az állatok érdekeit szem előtt. Biztosan van olyan tulajdonos, aki szereti a lovát, és az érdekeit is nézi valamennyire (már amennyire lehet), de a lényegen nem változtat. A legtöbb ember csak a pénzt nézi és a hasznot.
2012. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen,van.

De ha már a ló érdekeinek szem előtt tartásánál vagyunk akkor semmilyen versenyszerű sport nem érdeke a lónak,sőt, a lovaglás sem érdeke. A ló érdeke a szabadság. Mire megy ki ez az álszent kérdés? Igen minden galoppló tulajdonos állatkínzó, szegény pacik stb.? Minden lótulajdonos között van jó és pénzéhes is. Nem vagyok galopp párti,de tény,hogy egy nagydíj színtű díjlovaglásnál nem egyszer fordul elő a zabla miatt véres szájú, szügyharapós nyilván felhőtlenül boldog állat....

Le lehet pontozni ha nem azt hallottad amit szerettél volna :DDD

2012. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: nagyon igazad van! Ezek a versenyek már másról sem szólnak, mint a lovas ügyességének fitogtatásáról. A ló is addig jó, amíg teljesít, addig "csodalónak" meg miegymásnak nevezik ,aztán ha már nem olyan jó, lepasszolják. :(
2012. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez annyira hülyeség! nekünk galoppistállónk van és elsők a lovak! sőt még tudok mondani istállókat ahogy ugyanezek a fontaosak írj üzibe nyugodtan és leírom,hogy kiknek!!! Mi nem csaka versenylovat látjuk bennük! és bármelyik lovunkért odaadnánk az életünket is,ha kéne! Nem kell elítélni a Tulajokat azért mert van pár vadbarom hülye akit csak a pénz érdekel!
2012. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó voltam! és a KEDVENC lovam 3osztályú versenyekbe fut,ha utolsó akkor is úgy állok hozzá,hogy szépen lassan lekentrézett és kellett neki ez. De mi szeretjük ezt a sportot mi leszólhatnánk akkor a Díjugratást, Díjlovaglást, lovaspolot de nem tesszük mert van bennünk annyi,hogy magunkba tartjuk. mellesleg az ANGOL TELIVÉREK erre lettek kitenyésztve. Hoppá;)
2012. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Igazad van! Én a zsokéiskolába járok, és már két istállónál is voltam. Mindenhol a lovak az elsők!

Aki nem hisz a szemének, hogy ezt olvassa, az járjon utána! Menjen ki Dunakeszi-Alagra! Nem kell ám lehurrogni ezt a sportot, csak mert nem ismeritek!

2013. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!