Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pók tulajdonos "őrültek", ez...

Pók tulajdonos "őrültek", ez titeket is zavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok, arra gondolok, hogy mikor egy egy fészbuk által felkapott honlapon a pókos képek alatt olvasom a hozzászólásokat, legszívesebben mindenkit elküldenék a búsba.


Engem annyira bánt mikor olyat olvasok, hogy papuccsal csapnák agyon, meg lángszoróval mennének nekik...


Sőt amikor anyu agyon csapja őket... tavaly a kert végében egy akkora potrohú keresztes pihent, mint egy nagy dió. Senkinek nem volt útjában, erre anyu oda ment és egy téglával szét trancsirózta....


A szobámból is alig tudom kimenekíteni őket, pedig anci tudja, hogy nagyon szeretem a pókcikat.


2012. máj. 2. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Le fognak pontozni, de a pókot én sem szeretem a lakásban.

Ha a gyerek vagy kutya közelébe megy, akkor neki annyi.

Amíg ő kikerül engem, addig nem bántom.

2012. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értelmes ember nem szereti az ilyesmit, de én egy szóval sem állitottam, hogy az vagyok :)


A pici gyerekes anyukákat valahol megértem, engem is csípett már meg pók, nem szép látvány és nem is kellemes.


Én most az indokolatlan gyílkolászásról kérdeztem, akik csak azért ölik meg őket, meg egyéb nem kajára szánt állatot is akár, mert az kicsi, vagy undi, vagy csak úgy.


Nyugi, én ugyan nem pontozlak le :)

2012. máj. 2. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a pókokat. De amikor kint látok a kertbe, vagy az utcán, nem bántom. Inkább kikerülöm jó messziről, és kész. De a lakásban nem szeretem. A kicsi pókokat nem bántom, de a lób.aszó nagy kereszteseket leütöm. Félek tőlük, anyámat már csípte meg pók, 1 hétig béna volt a bal lába. Ha lenne vér a pucámban, és nem sz.arnám össze magam, amikor meglátok egy hatalmas keresztest, akkor kivinném a házból, de nem merem megfogni se kesztyűvel, se zsepivel.
2012. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 2 madárpókom van, és engem is felháborít, hogy az emberek nagy többsége ha meglát egy pókot, akkor elkezd visítozni, hogy úristen, meg fog enni ez a vadállat! és hasonlók. Pedig teljesen feleslegesen csinálják a feszkót,inkább örülnének, hogy van 2-3 pókháló a ház körül, ami nyáron gyűjti a szúnyogokat,legyeket.
2012. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Igen, elszomorít, feldühít, de nem csak a pókokkal szemben tanusított ilyen viselkedés, hanem általában az ízeltlábúakkal kapcsolatos rengeteg előítélet, ami ilyen formán nyilvánul meg.

Egyébként nekem is van jónéhány madárpókom, nagyon szeretem őket, és soha nem bántok állatokat.

2012. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(Utolsó, és mivel eteted a pókjaid?)


Amúgy én is irtózom tőle, ha rám másznak, általában kiteszem őket, kint meg elkerülöm.


Szerintem amit leírtál, nem csak a póktulajdonosokat zavarja, hanem rengeteg más embert is, aki tiszteli az életet. A pókét, a hernyóét, a békáét stb. Szeretni nem kötelező egyiket sem. Megölni viszont ronda dolog.

2012. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!