Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rúgott már meg ló?

Rúgott már meg ló?

Figyelt kérdés

Hogy történt?

Lett valami bajod?


2012. máj. 9. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A ganajat takarítottam mikor a csámpáslábú kis kanca a lábaját úgy meg emelte hogy a patája casttant az orcámon..... kirúgta 3 fogam és feldagadt az arcom, azótaja ló mindíg nyerít mikor megyek felé, gondolom nevetni ki
2012. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

bokszában voltam, amikor is elfordultam egy pillanatra és annyi reflexem volt, hogy kicsit hátra ugrottam, így csak hasba rúgott, aznap nem ültem lóra...

egy elég szemét lépés volt a lótól, azelőtt ilyet nem csinált...

2012. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 MARIANN06 ***** válasza:
Szia a mi lovas tanyánkon úgy megrúgta az egyik lányt a ló hogy kettétörött a combcsontja.Véletlen volt MERT AZ EGYIK Ló FÉLTÉKENY VOLT A MÁSIKRA ÉS MEGRÚGTA.Szegény gazdija a másiknak, pedig rosszkor volt rossz helyen.
2012. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon kezdő voltam (kb. 3-4 hónapja lovagolhattam). Első lovastábor alkalmával történt, hogy vittük ki egymás után a lovakat a boxból, az ajtónál kis "torlódás" volt én meg a hülye fejemmel közel mentem az előttem lévőkhöz és amelyik lovat én vittem megcsípte az előttünk levő ló farát, az meg hátrarúgott és engem talált el :S a csípőm fölött ért a rúgás, szerencsére kicsit hátrébb léptem közben, szóval csak kék-zöld-lila-sárga foltom lett :D
2012. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 x) ***** válasza:
100%
Olyan volt már hogy két ló összerúgott úgy hogy közöttük álltam, fogalmam sincs hogy úsztam meg egy karcolás nélkül :) nagy szerencsém volt. Keresztapám kiscsikója rúgott még egyszer combon de azóta kineveltük belőle. Más ilyen nem nagyon volt a lovam nem az a rugdosós fajta.
2012. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer seggbe. Nagyon jól néztem ki! :)
2012. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csődör, első lábával le akart csapni, de végül csak fellökött, mert közel álltam. x)
2012. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Engem nem rúgott meg a ló, mert ügyes vagyok és engem szeretnek a lovak!
2012. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát Drága utolsó előtti, ez nem annyira attól függ, hogy szeretnek-e a lovak. Egyszer terepen csikón ültem, közel jött hozzám egy barátunk, a csikóm fölrúgta az ő lovát, de nem a lovat találta el, hanem az ő sípcsontját, ami szilánkosra tört. Pedig őt is szeretik ám a lovak, de marha nagy és erős állatok, akik akaratukon kívül komoly sérülést tudnak okozni. Nagyon kell figyelni mindig de néha elkerülhetetlen a dolog.
2012. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

Hát, pedig engem a lovam azért nem rúg meg, mert szeret! Direkt vigyáz, hogy ha valamelyik lóra rárúg, előtte körülnéz, és nagyon-nagyon óvatos!


Ő mondta, úgyhogy ne gyertek azzal, hogy önző vagyok! :)

2012. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!