Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek jogosan istenítik...

Szerintetek jogosan istenítik Messi-t a Leverkusennek rúgott 5 gólja után?

Figyelt kérdés
Szép szám az 5, de véleményem szerint mindegyik gólja felejthető volt...Olyan passzokat kapott hátulról, amit már nem igazán lehetett ilyen szinten kihagyni. Mégis most mindenki isteníti. Szerintem a Leverkusen annyira rossz volt, hogy örülhetnek, hogy csak 7-1-re kaptak ki... Csak az a baj, hogy most a sok Barcelona drukker megint veri a mellét...
2012. márc. 8. 23:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

Ja, szerintem is gáz, végülis, teljesen szokványos, hogy BL nyolcaddöntőben 7 gólt rámolnak be az egyik csapatnak. Az, meg hogy az egyik falábú rúgott ebből 5öt, lóf@sz, járókeretes nyuggerek is lőttek volna ennyit.


Teljesen igazad van...

2012. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Végül is csak futballtörténelemi rekord az 1 meccsen szerzett 5 gól, semmiség. A 2 átemelős gólja is teljesen hétköznapi.

Ha nem Real szemüvegen néznéd a világot lehet hogy látnál az irigységtől.

2012. márc. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
"Végül is csak futballtörténelemi rekord az 1 meccsen szerzett 5 gól" mármint a BL-ben.
2012. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

"Csak az a baj, hogy most a sok Barcelona drukker megint veri a mellét..."


"Rooney, a Manchester United csatára ugyancsak saját Twitterén volt elájulva: "Messi egy vicc...Nálam ő a valaha volt legjobb futballista.""


"A korábban a Barcelonában is megfordult, kétszeres aranylabdás brazil Ronaldo egyszerűen, de nagyszerűen jellemezte az argentint a Twitteren: "Messi kib@szott jól játszik."


"Ez BL-meccs volt, vagy Messit PlayStationözni láttuk? Tarthatatlan!" - mondta Falcao, az Atletico Madrid támadója."


"Nem csak ezt az öt gólját kell figyelembe venni, évek óta így játszik. Ugyanaz a szint, mint Pelé vagy Maradona. Ha hatástalanítani akarod, rá kell állnod a lábára" - nyilatkozta Rudi Völler, a Leverkusen sportigazgatója."


"Túl jó ahhoz, hogy igaz legyen" - írta Bendtner, a Sunderland dán csatára."


Akkor ők most mind Barca drukkerek?

Aki nem ismeri el Messit az nézzen salakmotort.

2012. márc. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
Attól még hogy el kell ismerni a tudását az hogy az 5-ösről begurítom meg elpasszolom a kapus mellet nem egy nagy szám. Másrészt emberileg egy sunyi, képmutató, arrogáns alak.
2012. márc. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Leginkább őt szokták sunyi módon akasztani, visszahúzni, kezére lépni, stb. És tudod miért? Mert máshogy nem tudják megállítani.

Az meg hogy arrogáns lenne?

Nézd meg mit nyilatkozott a meccs után. Ha ennél szerényebb lenne azért már megbüntetné a klub.

2012. márc. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Attól még hogy el kell ismerni a tudását az hogy az 5-ösről begurítom meg elpasszolom a kapus mellet nem egy nagy szám."


Nem értem a mondatot. Ha el kell ismerni a tudását akkor mi nem nagy szám? Magában BL meccsen gólt lőni nagy szám, nem hogy mindjárt 5-öt!


Egyébként visszanéztem a gólokat:

1. 10 méterről a kaputól balra átemeli a kapus felett.

2. 16-on megkapja a labdát, beviszi középre 3 véd között, és 14-ről kilövi a kapu bal oldalát.

3. A leshatárról kiugrazják, lefut mindenkit, és 9 méterről átemeli a kapust.

4.A menteni igyekvő kapusról kipattanó labdát kapásból nullszögből az alapvonalról a kapuba lövi.

5. A neki passzolt labdát átvétel után 2 védő között 17-ről a kapu bal oldalába lövi.


Elárulnád melyik volt amelyiket 5 méterről gurította a kapuba? Köszi

2012. márc. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
28%
Messzi góljai a két csapat közötti erőkülönbségnek és a szerencsének tudható be
2012. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Am én chelsea drukker vagyok és nem szeretem a barcát. lényegtelen hogy miért. messiről mit gondolok én???

"Szerintem messi egy tehetséges játékos. Tudja mikor hol kell lennie, és hogy mit kell csinálni. Képes leadni a labdát, de eközben betartja a csatárok főbb szabályát is. 10 m.-től a kaputól, a saját anyádnak se add le a labdát. de milyen egy jó csatár? Mindenki isteníti maradónát és pelét. Most megmutatom hogy én kihez hasonlítom. Sztem a világ legjobb játékosa volt. Sokat tanulhatnak tőle. Díjat is neveztek el róla. Hátán vitte a csapatot. Tudta milyen egy jó játékos és hogy milyen egy jó ember.Gondolom nem tudjátok hogy kiről beszéltem. Akkor nézzétek meg ezt a kis videót, és gondolkozzatok el hogy akkor milyen lehetett (a legrosszabb (sztem) időben játszani (politikailag értve))

http://www.youtube.com/watch?v=T18g4gsk0DU&feature=results_v..

2012. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Messzi góljai a két csapat közötti erőkülönbségnek és a szerencsének tudható be."


Szerencsének? Ha Messi kapura lő, akkor nem csukott szemmel teszi, hogy vagy bemegy vagy nem.

Akkor a legtöbb csatár meg szerencsétlen, mert nem lőnek annyi gólt, vagy mi? Ezt hívják tudáskülönbségnek.


Én AS Roma szurkoló vagyok a Capello éra óta, ha a 2 csapat találkozna (ez a veszély idén nem fenyeget) akkor egyértelműen Tottiéknak szorítanék. De Messit, és a Barcát élmény nézni, egyértelműen a jelen kor legnagyobb labdarúgója.

2012. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!