Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit érdemes venni egy 2 éves...

Mit érdemes venni egy 2 éves kancacsikónak?

Figyelt kérdés
Bértartásban fogom tartani.
2012. máj. 10. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Egy csődört.
2012. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...értelmes választ kérek...
2012. máj. 10. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Legyen egy dobozod a vakaróknak keféknek, esetleg apróbb szerszámok is elférhetnek benne, mint pl az ínvédő. Futószár, futószárazó ostor, kötőfék, vezetőszárak, egy marhakötél se árt, esetleg kapicán vagy kantár. Egészségügyi részben van egy tubus neogranormon vagy körömvirágkrém (esetleg mkulitz kenőcs) hámosítónak, betadin (vagy alu spray ilyen fertőtlenítő sebkezelő) meg egy két steril géz és tampon. Mi tartunk még a szekrényben egy bekevert neostomosan oldatot a böglyök, legyek ellen (ezt szivaccsal visszük fel).


Egy 2 éves csikónak nem is nagyon kell több cucc, mivel még úgyis csak max futószára munkát végez. Talán ahhoz még egy futószáras heveder jól jöhet gumis kikötővel.

2012. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. máj. 10. 12:56
 5/11 A kérdező kommentje:
neogranormon-nak és a körömvirágkrémnek meg az egészségügyi dolgoknak van lejárati idejük, hogy meddig használhatók fel?
2012. máj. 10. 12:56
 6/11 anonim ***** válasza:

A kenőcsökre rá van írva a szavatossági idejük.


2 éves lónak ínvédő, bokavédő, futószár, futószáras ostor, egyéb futószáras cucc szerintem még tök fölösleges. A már említetteken kívül vehetsz neki kötőféket, vezetőszárat, Betadine-t, rovarriasztót, patazsírt, patazsírozó ecsetet, gyökérkefét.

2012. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%
A két éves kancacsikó rossz választás. Inkább add el és vegyél rajta egy öt-hat éves csődört, az sokkal jobb. Vegyél majd neki egy nagy karámot, és ne felejtsd el lovagolni!
2012. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kötőfék, vezetőszár, ápolócuccok. Én azért nem említem a gyökérkefét, meg a hasonlókat, mert nálunk mindenki használja mindenkiét, a patamosó keféknek nincs gazdájuk, amikor elhasználunk egyet, valaki elővesz egy újat, és mindenki azt kezdi használni, de ha nálatok nem így megy, akkor szivacs, gyökérkefe, patazsír, ecset, és szerintem akár el is kezdheted megvenni a lovaglós cuccokat is, mert azért nem olcsó mulatság, szóval futószárat, védőket vehetsz, esetleg izzasztót, ha látsz nagyon olcsón, és tetszik, mert sosem árt, ha van, és nem egyszerre kell megvenni... A nyerget majd később, amikor látod, mekkora kell rá, milyen markamrával, stb...
2012. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
neked van/lesz lovad és nem tudod mit kell venni neki???? ez komoly? akkor egy nagy szánalom vagy.
2012. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom mi kell egy lónak...de egy 2 évesről van szó...
2012. máj. 17. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!