Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon sok súlyt vesztett a...

Nagyon sok súlyt vesztett a képek alapján?

Figyelt kérdés

Már kiraktam egyszer ,de most csináltam új képet róla.

régi: [link] [link]


új.: [link] [link]


A régi képen még az előző gazdájánál volt és heti 1 alkalommal volt 1 óra hoszsát lovagolva. Az új képeken pedig már nálam van ,de nálam heti 4 alkalommal van lovagolva. A ló nekem 2 hónapja van meg. Nagyon sokat fogyott vagy inkább izmosodott?


2012. máj. 22. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem olyan fura mintha nem ugyan az a lo lenne! de ha az szerintem adjal neki zabot naponta egy egy keveset! mert igy nagyon le fog fogyni!
2012. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig ugyan az a ló ,csak van olyan kép ahol meg van nyírva. Kapja az abrakot napi2 fánglival.
2012. máj. 22. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsivel több zabot adj neki de nagyon szép ló! :D
2012. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egy kiló mínuszt sem látok rajta... De mivel nagyobb az igénybevétel, valamivel növelheted az abrakját is, csak egy kicsivel. És had legeljen sok zöldet. :)
2012. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előző válaszolókra. A zabtól nem hízik a ló. Szénát, ha odafigyelsz lucernát, és nagyon körültekintő helyen adhatsz neki kukoricát is, de azt törni meg áztatni kell.

Az én lovam sovány volt nagyon, ő malátás zabot kap, lucernát, szénát, és legelőn van egész nap. Nagyon szépen felhízott.

A zabtól csak kezelhetetlen lesz, úgyhogy azt ne növeld semmiképpen!

2012. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy jobb szögből fotózott képen jobban látszana. Esetleg egy kevés tápot adhatsz neki, az tömegesít. Amúgy ha többet dolgozik inkább izmosodik, mint fogy.
2012. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Igen és úgy gondolom ,hogy majd inkább izmososdik ,csak én meg úgy vettem észre mintha fogyott volna a hátvonalából meg a fenekéből. Mivel az előző helyen csak hetente 1 alkalommal volt lovagolva ,így ott nem tudott fogyni ,nálam viszont rendszeresen van. (4-4 alkalommal)
2012. máj. 23. 07:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Picit fogyott, de nem vészes. :) Legyen sokat legelőn, és "jól" lovagold, attól fog megfelelően izmosodni. :)
2012. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon sokat van legelőn. Reggeltől estig álltalába.:)
2012. máj. 24. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!