Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények? (: Kép és videó...

Vélemények? (: Kép és videó alapján mi a benyomásotok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat kérnek érte.Max hobbi kategória. A nyaka rövid,és gyenge a farával együtt. Kicsit előnyösen van lefotózva , mert szárra van állítva így a lehetséges nyaki hibák (pl szarvasnyak) a háttérben maradnak. Ha nagyon kötözködni akarnék , akkor azt mondanám , hogy ennyi pénzért már lovat is kapok. A videót én nem tudom megnyitni szóval a mozgásához nem tudok hozzászólni.
2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem az ára teljesen korrekt, az izmoltsága is megfelelő, egyáltalán nincs szarvasnyaka, ez nem is tudom, hogy honnan jött..


a hátulja nem dolgozik eléggé, csak csoszog a ló után, a másik, ami nem tetszik, hogy emiatt nem is tud feligazodni még minimálisan sem, az elejére van esve, főleg vágtában - ezek inkább lovashibák(előre van dőlve, kimarad a csizma), korrekt lovaglással javíthatók


az ugróstílusa még elég bénácska :) de Príma-csikó, szóval tudnia kell ugrani, csak elegendő munkát kell belefektetni.


összegezve, szimpatikus lovacska, viszont ha te még kezdőnek számítasz, nem volt még fiatal lovad, ninc edződ, aki akár minden nap rátok tud nézni, akkor még sok lesz neked :)

2012. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. márc. 26. 21:19
 4/7 Rebce ***** válasza:

Az izmoltsága korának megfelelő, nekem egy kicsit rövid és tömör lónak tűnik. A mozgása viszonylag kötött, persze lehet, hogy ha jobban össze van szedve és fel van kicsit élénkítve, akkor jobban mutat. Valóban előre van esve, az elején gurul: ez lehet lovas hiba is, ahogy már előttem is említették, vagy lehet, hogy még gyenge a háta és még nem tudja hordozni magát.

Az ugrása nekem elég ijedtnek tűnik; vagy nem ugrottak még vele sokszor, vagy érhette valami rossz élmény, vagy csak egyszerűen ráijeszt a lovas az elugrás pillanatában, ezt nehéz megállapítani. Az, hogy az apja a Príma, még önmagában nem jelent semmit, hiszen a lovak általában - hangsúlyozom, ÁLTALÁBAN - 70%-ban az anyjukra hasonlítanak. Persze kell, hogy tudjon ugrani, és tud is, ez látszik, de még rengeteg munkát kell belefektetni.

Az ára korrektnek mondható, ráadásul irányár, tehát lehet belőle valamennyit alkudni is.

Ha van már tapasztalatod fiatal lóval, vagy van segítséged, akkor is mindenképpen ki kell próbálni, személyesen meg kell nézni. Ha kezdő vagy és hobbi lovat szeretnél, akkor inkább idősebb, rutinosabb, jól belovagolt lovat ajánlanék...

2012. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Durva küllemi hibát nem látok rajta, összességében akár korrekt is lehet az ára - amiket mostanában a lovasok.hu-n látok árakat, azokhoz képest ez nagyon is rendben van - ami feltűnt a videón, az, hogy nagyon az elejére van esve, ez egyébként annak következménye is lehet, hogy a ló nem szárra lett lovagolva, hanem segédszárral lett a feje lekényszerítve. Én erre tippelnék.

Ugrómunkája akár egész elfogadható lehetne - ha tudná használni a hátát, nem menne az orrán, akkor még valószínűleg ugrani is tudna.

Összességében nem rossz, de egy jó lovasnak kellene még rajta ülni párszor, hogy szárra tegye és megtanítsa használni a hátulját.

2012. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BijaBlaze válasza:
Hú, ezt a lovat én is néztem, de nekem kicsit sok az ára, mert el kell tartanom jelenleg még egy lovat és mellé szeretnék egy társ pacit, de azt hiszem én maradok az alsóbb árkategóriánál, magamhoz szoktatásnál és belovaglásnál. :)
2012. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha olcsóbb lenne tuti hogy megvenném :) gyönyörűű...<3 *_*
2012. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!