Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány kilós körülbelül a...

Hány kilós körülbelül a Tenessee Walking Horse ptaájára rakott súly?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted?
2012. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát a TEH-nak a lábára súlyokat raknak, hogy úgy mennyen mint egy idióta. Csak nem tudom, körülbelül milyen súlyban vannak mert biztos, hogy kilós de nem tudom mennyi. Mindenhol kerestem, de nem találtam a súlyokról anyagot.

[link] Ezekről a súlyokról beszélek.

2012. máj. 24. 17:17
 3/11 A kérdező kommentje:
TWH
2012. máj. 24. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:
sztem!! kb.10kg
2012. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon hülyén néznek ki szegények! :P
2012. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem csak, hogy hülyén néznek ki. Az a legkevesebb. Ezek a súlyok a lovak életét követelik. Általában ha felrakják, nem igen szedik le. A ló elfárad, össze esik. Ilyenkor bottal verik, hogy álljon fel. És így tartják lábon, hogy bottal hatalmasakat húznak rájuk. De egy idő után nem bírják már, és lefekszenek örökre. Ilyenkor még húznak rájuk egyet kettőt, csak már hiába. Sajnos az a legkevesebb, hogy hülyén néznak ki.
2012. máj. 24. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
EZ MI A ??!!! mire jó nekik??!!!!!!!! PHÚÚ.. hogy dögöljenek meg azok az emberek.....
2012. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk te is abban a facebook csoportban láttad a videót. Nem tudom ki az idiótább, aki ilyeneket csinál, vagy aki ezt tágra nyílt szemekkel nézni! 1-10 kg a patákra nehezedő súly, de van, hogy többet is rátesznek, ez mind a lovasnak nevezett akármitől függ.
2012. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen én is ott láttam a videót. Mondjuk én tudtam róla, hogy ilyeneket pakolgatnak a lovak lábára: Saddlebred, TWH és kíváncsi voltam hány kilósak körülbelül. Mert biztosan kilósak.
2012. máj. 25. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, nagy az isten állatkertje! Ilyet kitalálni! Úgy néznek ki, mint a bohócok!
2012. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!