Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért fáj a térdem egy idő...

Miért fáj a térdem egy idő után lovaglás közbe aztán még utána is 1-2 napig érzem?

Figyelt kérdés

Próbálom lenyomni a sarkam és a térdtámaszba beletámaszkodni, nah akkor nagyon fáj. Egyszerűen nem tudom belefeszíteni a térdem a térdtámaszba.

A kengyelt a szokásos karhosszhoz szoktam állítani.



2012. máj. 28. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A karhosszhoz állítás, az csak kb jó. Van még az az állítási módszer is, hogy amikor lenyújtod a lábad, a bokádnál legyen a kengyel. Na én pl ennél egy lyukkal hosszabbat csatolok terepre is, mert régebbi sérülésből fáj a térdem.

A sarkad meg nem feszegetni kell lefele, hanem engedni :)

Ha a lábfejedet bafele fordítod, akkor a térded könnyebben belesimul a térdtámászba. NEM FESZÜL!!!

Engedj 1-2 lyukkal hosszabbat, hogy még kényelmes legyen, és akkor úgy jobb lesz talán.

2012. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne feszegesd, az nem tesz jót. Próbálj meg más kengyelhosszt, kicsit hosszabbat pl. Nem tudom mióta lovagolsz, kell neki egy kis idő, hogy az ízületek, izmok alakuljanak, lazuljanak. Szóval ne erőltesd, csak annyira próbáld, hogy ne fájjon.
2012. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!