Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan juthatok "ingyen",...

Hogyan juthatok "ingyen", vágóhíd elől megmenekítendő lovakhoz?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasó!


A lovakról szinte mindent tudó, ló szerető lány vagyok. Sajnos nagy összegért venni nem tudok, de nagyon szeretnék lovat, lovakat. A tartására van egy 1600 négyzetméteres telkem is. Minden megadnék neki! Kérem aki tud segítsen!



2012. máj. 29. 17:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lehetetlen!


Nekem van olyan ismerősöm aki 2 éves pintó csikót hozott el egy vágóról, akit 3 napja már éheztettek (utolsó pillanatba hallotta, hogy ott egy ló és rögtön elhozta) és azért adták el, mert elütötte egy autó... Azóta eltelt 3 év és gyönyörű ló lett belőle! Nyoma sincs a balesetének, csak annyi, hogy félszemére vak, de ettől még nagyon boldog élete van.


Sztem nézd meg itt, hátha adnak el.

[link]


Ne add fel! Sok sikert!

2012. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségét. Olvastam az oldalt,d e sajnos csak úgy adnak örökbe, hogy náluk marad vagyis a saját tulajdonukba. Nem adom fel :) Köszönöm!
2012. máj. 31. 10:19
 23/33 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Kár, hogy nem lehet elhozni tőlük. Ahogy néztem van olyan lovuk akinek nincs baj és hobby lónak tökéletes lenne. Nah meg ők is jobban járnának, ha 1-2 lovat rendes helyre eladnak, hisz nekik kevesebb lesz, nem kell a pénzen gondolkodni, más meg boldog, hogy lehet lova.

2012. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon kár..

Nem szeretném feladni, de nem sok esélyem van arra amit szeretnék. Nem tudja esetleg hogy vágóhidakon mégis milyen árban juthatok pacikhoz?

2012. máj. 31. 13:15
 25/33 anonim ***** válasza:
Ha legalább a vágóárat megadod érte, olyan 70-100 ezer Ft. Persze ha nem vagy elég talpraesett, akkor simán rámondanak 150-200at is. Annyiért meg már nem vágólovat is kapsz. Bár azon lovak többsége nem véletlenül kerül oda.
2012. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen a vágóról szeretnék elhozni lovat. De ha esetleg valami folytán nem sikerülne, akkor mi lenne ha vennék egy csikót?
2012. máj. 31. 17:21
 27/33 anonim ***** válasza:
Választásit kapsz 60 ezerért, és még 3,5 év mire ráülhetsz, na meg ennyi idő alatt akármi történhet vele, egyedül meg nem kéne tartani egy ilyen fiatal állatot. Ami pénzt bele feccölsz a felnevelésébe, annyiból már kapsz 4-5 éves belovagolt lovat is.
2012. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell 3-4 éve, mire ráülhetek, az ízületei végett. De mégis csak kisebb korától velem van, szorosabb kapcsolatot alakíthatok ki vele és persze szeretném ha még sokáig velem lenne. Nem értem. Egyedül? Ezt hogy érti? Persze bármi baja lehet. De lehet baja egy 7 évenek is, vagy akár egy 5 évesnek is. Tök mindegy hány éves, lehet baja mindegyiknek.
2012. máj. 31. 18:10
 29/33 A kérdező kommentje:
Értem már, másik lóval kéne tartanom?
2012. máj. 31. 18:11
 30/33 anonim ***** válasza:
Lovat egyedül nem tartunk, mert társaslények. Legjobb neki egy fajtárs, főleg egy fiatal csikónak, mert úgy tud jól szocializálódni. Lehetsz te vele 0-24 órában, de messze nem tudsz olyan társaságot nyújtani neki, mint egy másik ló.
2012. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!