Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szóltok hozzá? Mi legyen...

Mit szóltok hozzá? Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 13. 22:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Tornádó :) Vaaagy Torpedó?

(Bár lehet már sok ilyen név van és valami egyedire gondolsz)

2012. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Én gondoltam rá, hogy ha egyszer lenne lovam lehet, hogy úgy hívnám, hogy l'eau minérale ami franciául azt jelenti, hogy ásványvíz, de kimondva így hangzik: "ló minerál" :D szerintem tök jó szójáték és még jól is hangzik. És ha ez a te lovad lesz akkor nagy mázlista vagy, nagyon szép....:) majd írd meg mi lett végül a neve. Valami nagyon szép nevet válassz ha nem l'eau minérale lesz :)
2012. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
jó,megírom majd:-)
2012. jún. 13. 23:04
 4/25 anonim ***** válasza:

Van már neki neve, RS Madhan!

Ne zavard össze!

2012. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
61%
Oda van írva hogy Madhan a neve. De én kinyomtatnám a ló nevek összefoglalóját kivenném belőle ami nem tetszik, meg az olyanokat hogy hógolyó, felolvasnám neki a maradékot és amire nyerít egyet az lenne a neve.
2012. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Drupál
2012. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
RS Madhan :) Annak a lónak van neve, lehet ez a hivatalos, de ezen kívül lehet hívó neve is. Én megtartanám neki azt ami eddig is a neve. Te se örülnél, ha Józsinak hívnának, de holnaptól Béla lennél, csak összezavarod a lovat.
2012. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Szerintem ha van hivatalos neve, attól még adhat neki olyan nevet ahogyan csak ő szólítja :)vagy akár persze meg is változtathatja, szerintem ettől nem fog összezavarodni, elég intelligens állatok a lovak :) (ez az én véleményem)
2012. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
az a név a törzskönyvi neve,de attól én nem ugy hívnám,hanem valahogy aranyosabb néven. szerintem nem fogja bánni.
2012. jún. 13. 23:47
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem most sem a "törzskönyvi" nevén hívják, tehát van hívóneve, amit már megszokott, minek azon változtatni?
2012. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!