Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem rég óta kezdtem vágtázni...

Nem rég óta kezdtem vágtázni és egy olyan lovon ülök aki nagyon dob! Ez ellen lehet tenni pl. ha vissza fogom?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az oktatót kérdezném meg!
2012. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ültem már ilyenen, először én ki szoktam könnyíteni, hogy fel tudjam venni a ritmusát, aztán szép lassan leülök. Az első pár kör nehéz, de aztán meg lehet szokni, csak jó laza derék kell hozzá.
2012. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 x) ***** válasza:
Ha majd szépen egyre jobban megtanulsz vágtázni akkor megtanulod ösztönből, gondolkodás nélkül kiülni az ilyen lovakat. Nem tudsz ellene túl sokat tenni, minden ló más. Majd megszokod. :) De az is jó megoldás hogy teljesen kikönnyítesz és fokozatosan veszed föl az ütemet.
2012. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat kell gyakorolni. Erre nincs külön praktika, minden lónak más a vágtája. Pl két szerinted sima vágtájú lónak is más a vágtája, csak lehet nem érzed a kis különbségekt, ennek ellenére mindkettőt ugyanúgy kiülöd. Ha majd gyakorlottabb leszel megérzed, hogy minden lónak teljesen más a vágtája és ösztönösen ki fogod tudni ülni.
2012. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos minden lónak más a testi felépítése ezért nem ugyanúgy mozognak.Ezt megkéne szoknod Ülj mélyen a nyeregben. Szoríts a lábaddal .Próbáld felvenni az ő ütemét és ha már megy egy kis összeszokással minden rendben lesz.Próbáld meg!
2012. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdesz vágtázni kiülsz néhány ütemet és ha ugyérzed hogy nemmeg akkor kikönnyittesz,én szinte mindig kikönnyittek,mert az a ló akin én ülök az is ilyen.Szal sok sikert, és kitartás!
2012. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!