Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van az, hogy a lovam...

Miért van az, hogy a lovam gondol egyet és elkezd vágtázni, vagy megáll? Ma egyszerűen nem bírt magával.

Figyelt kérdés

Van a folyópart mellett egy kisseb földterületem, ahol széna van. Kimentem lovaskocsival.Papám figyelt a lóra amíg én a lekaszált szénát feldobáltam.

Akkor először nem akart elindulni, majd amikor 4-5.et csaptam a seggére elindult, de egyszer vágtázott, szinte már rohant előre, máskor meg alig ment. Eddig nem volt ilyen.

Verni nem szoktam, eddig msot volt rá az első alkalom, hogy ostorral rácsaptam párat, de azt se erősen.


2012. máj. 15. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Front van, szeles az idő, lehet hogy ezért rakoncátlankodott egy kicsit.

A másik amire gondolok, hogy valamilyen fájdalma van, én a hátára tippelnék. Akkor szoktak elrohangászni, vagy makacskodni.

2012. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen szeles időben minden ló hisztisebb.
2012. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen megijesztetted.
2012. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!