Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyarországon lehet olyan...

Magyarországon lehet olyan kamerát kapni, amit a kobakra kell felszerelni?

2012. jún. 17. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 marcipanfelho ***** válasza:

pont én is ilyet szeretnék beszerezni :D nagyon jó lenne felvenni a lovaglásokat.

én a www.spytek.hu oldallal szemezgetek. Írtam is nekik e-mailt hogy melyiket ajánlják kobakhoz és ezt ajánlották: [link]

szerintem nem drága :) ha lesz pénzem rá veszek ilyet

2012. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem megfizethetetlen. Az meg tök klassz, hogy később visszanézheted a kalandjaidat, a saját szemszögedből. :)
2012. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 marcipanfelho ***** válasza:

szerintem ez a kamera nagyon jó, mert elég olcsó.

természetesen egy drágábbikat is ajánlottak :P de nekem megteszi az olcsóbb is, a lényeg h jól tudjam rögzíteni :) miután megnéztem egy videót amit ilyen kamerával vettek fel én úgy voltam vele h ilyen kell :D bármit visszanézhetsz és csak előkeresheted később h na most megnézem milyen volt télen vagy valami :D

még esést is megnézhetsz vele, ha nem sérül meg...

sztem nagyon jó dolog :)

2012. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kobak xddddddddddddddddddddd
2012. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, így hívják a "lovas sisakot". Az elején én is röhögtem rajta, de már megszoktam. A nagyim mondta mindig: "vigyázz, be ne verd a kobakodat", úgyhogy nekem mindig ez jut eszembe. xD
2012. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!