Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kezdő, haladó vagy profi...

Kezdő, haladó vagy profi lovas vagy?

Figyelt kérdés

kiváncsiságból kérdezem.

Meg hogy mióta lovagoltok!? :)


2012. jún. 20. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Aki azt állítja magáról, hogy profi, az kezdő. Szóval ezzel az egyik opciót már ki is lőttük. 4 év lovazás után, alap ugró és díjlovas feladatok ismeretében középhaladónak mondanám magam.
2012. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 LDorii válasza:
Olyan középhaladó kategóriába sorolnám magam. Kezdő szerintem már nem vagyok, de a lovaglást szerintem sose lehet Megtanulni,mivel mindig tanulunk közbe valamit.Én 3 éve lovazok, kisebb kihagyásokkal, 2 évig westernben versenyeztem, 1 éve viszont már csak terepezek angolban, meg parellizek a kedvenc, mondhatni saját lovammal. :)
2012. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szűk egy év lovaglás után kezdőnek mondom magam. :)
2012. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 marcipanfelho ***** válasza:

én 6 éve lovagolok (kisebb nagyobb kihagyásokkal, szünetekkel) és én sem tudok kategorizálni. nem vagyok kezdő mert tudom az alapokat, az ülésem is ,,jó" (azért ,," mert sosem elég jó :) ) és tudok minden jármódban lovagolni.

terepekre is járok, meg nem rég óta (kb egy-két hónap) már ugratgatok is :) nem tudom h ez haladó-e vagy középhaladó-e vagy micsoda, de valahogy így állok.

nekem is van még mit tanulnom és igyekszem megtanulni :)

most nyáron amúgy is rengeteget fogok lovagolni :P remélem h jó sok terepet mehetek :) biztos sokat fogok tanulni ezen a nyáron

2012. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Tüncsiiiii válasza:
Hát az előttemlévők már elmondtakm indfen erről a kezdő,haladó vagy profi lovas szintről úgyhogy csak annyit hogy 4 éve lovagolok ,80 cm-ket megugrok és kisebb versenyekre járok.
2012. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ötödik válaszoló rterepen azert megy nagyon jol mer ott a ló megy a tobbi utan de ameddig osztályban nemmegy rendesen addig sztem nem ajánlatos terepre menni
2015. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Két és fél éve lovagolok. Feltudom a lovat nyergelni/kantározni. Szeretem az istálló köruli munkát. Mind három jármódban biztos az ulésem. Nincs gondom fiatalabb/frissebb lovakkal  Terepen is vissza tudom fogni a menősebb pacikat  Fél éve kezdtem az ugratást még csak 60cm-nél tartok. Szerintem haladó-közép haladó vagyok 
2016. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tudom nagyon régi kérdés...

1) 6 hónapja lovagolok és kezdő vagyok.

Heti 2x alkalommal megyek edzőhöz.

2018. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!