Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek én milyen lovas...

Szerintetek én milyen lovas vagyok? :D (sokan kérdezték tudom)

Figyelt kérdés
Tehát :D Augusztusban volt 5 éve hogy lovagolok, rendszeresen, nem volt egy hétnél több kihagyásom. Amikor elkezdtem lovagolni versenyekre jártam futószáras és díjlovas (D1) kategóriában indultam. Ezt sajnos abbahagytam, edzőm kellemetlen személyisége miatt(finoman szólva). Mostanra körülbelül 10-12 szer estem, kétszer kezem törtem egyszer vállat rándítottam :D Kétszer estem lóval együtt, bukfencben, terepen, vágtából. Tudok vágtázni, gallopozni, minden eddigi oktatóm azt mondta hogy szép az ülésem, a sarkam nagyon szépen mélyen van. Ültem már fiatal 4 éves csikón, akin én vágtáztam először terepen, illetve most nemrég egy 3 évesen én ültem először:D Ugrattam már, a maximum 95 cm volt. Kérédsem az hogy milyen lovasnak számítok. :D Tudok egy két képet küldeni ha kéritek :DDDD köszönööm.
2011. dec. 16. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
ha lány vagy, valamilyen meztelen képet küldj, aztán értékelünk :D:D
2011. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kérdésem meg az, hogy mi értelme az ilyen egónövelő kérdéseknek?
2011. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

első hahaha :D

második nem egónövelő kérdésnek szánom, kíváncsi vagyok az őszinte válaszoknak. én meg igazából azt nem értem hogy miért nem lehet ezen az oldalon normálisan válaszolni. egy olyan kérdést sem találok ahol nem kötnek bele a kérdezőbe.

2011. dec. 16. 17:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem kötekedni akarok, de láttad hogy az előzőnek mit válaszoltunk?? És ezek után azt hiszed hogy te kivétel vagy?? Ugyan az van mit a másikkal. Lehet hogy jobb szinten vagy de te ne döntsd már el hogy milyen az ülésed. Videót vagy képet!! És utána kapsz tőlem normális választ és valószínű több embertől is. De nem foglak szintekbe sorolni.
2011. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha "egy normális választ sem kapsz", akkor lehet, hogy rossz a kérdés. ;)
2011. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
harmadik egyáltalán nem én döntöttem el hogy jó az ülésem, ott van előtte: hogy az edzőim mondták. lehet hogy te nem úgy gondolnád ha látnád. egyébként most egyáltalán nem találok olyan képet amin az ülésem tökéletesen látszik. :DD mert csak ilyen "művészi" képeket találok, pl. alulról szemből fényképezés. :D bocsánat majd holnap alkotok valamit :D
2011. dec. 16. 19:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó! De ne ilyen direkt beállított képet, hanem kérj meg valakit hogy kapjon le egy pillanatot ügetésbe és vágtába is. Tudom arra rájöttem, de nem hiszem még nem látom! :)
2011. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi van itt, fiatal lovasok lovastudásszint felmérő versenye??


Kérdezd meg az edződet, hogy mit gondol, egy internetes fórumon semmi értelme ilyet kérdezgetni. Egyébként, a jó lovas szerény. :)

2011. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
így van utolsó, ez így van!! :)
2011. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
és jól néz ki
2011. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!