Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megkeressem vagy lépjek tovább?

Megkeressem vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Volt 1éve egy kislovam és sajnos elkellett adnunk:(

Azóta nem volt másik lovam,de nem is akartam.Még érdemes-e megkeresni(már több gazdája volt)ugyhogy nem tudjuk pontosan hol lehet?Nem birok más lóra nézni :S


2012. jún. 20. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbáld megkeresni. Tulajdonsoról t
2012. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tulajdonostól tulajdonosig kérdezgetve biztosan megtalálod. Sok sikert! :))
2012. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

Eddig megtaláltuk az egyik csikóját de már onnan is elvitték:(

2012. jún. 20. 22:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, akkor próbáld megkeresni.
2012. jún. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én megkerestem egy nagyon szeretett lovam. Amikor megláttam könny szökött a szemembe és rájöttem, hogy nem jobb így se. Szóval te tudod, de én megbántam, mert csak nehezebb lett

:(

2012. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem,de én vissza szeretném vásárolni
2012. jún. 21. 08:21
 7/11 anonim válasza:

szia.én tegnap adtam el a "nagy" kancámat,nagyon megbántam azt mondta akihez került lány hogy jó helye lesz,de nagyon bánom.

ha megkeresed még nehezebb lesz,próbálj meg tovább lépni(én is azt csinálom(próbálok)

a pacidnak is fura lenne ha most felbukkannál,meg lehet el se adnák a lovadat,ha meg igen akkor lehet h még 1x annyiért mint amennyiért te eladtad... most haflingit akarok venni ha lesz másik lovam akkor lehet könnyebben túl leszek rajta.

2012. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 x) ***** válasza:
Mindenképpen szerezd vissza, ha a világ másik végére kell elmenned akkor is. Ezt azért mondom mert ugyan ez megtörtént velem is, és beleszakadt a szívem mire megtaláltam a lovamat. Kérdezd meg attól akinek eladtad, hogy tudja-e hol van most.
2012. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Ha eladtátok, akkor mi a francért akarod visszaszerezni? Vagy ha eladtátok, akkor minek adtátok el, ha úgyis visszaveszitek. Ez a vásárló teljes semmibe vétele, arról nem is beszélve, hogy az árát majd ugye kéri is vissza. Nem értem, mit kell ennyit szerencsétlenkedni. Ha eladtátok eladtátok. Nem kellett volna eladni, ennyi.
2012. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 x) ***** válasza:
Kedves előző válaszoló ez azért nem ilyen könnyen megy. Egy ló nem olyan mint mondjuk egy konyhaasztal amit csak úgy megunsz és eladod. Úgy gondolhatja az ember, hogy jobb lenne a lónak máshol ha nincs rá elég ideje vagy nincs megfelelő hely neki. Aztán meg megszakad a szíve mert szereti azt a lovat. Mint mikor egy anya örökbe adja a gyerekét. :)
2012. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!