Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen helyzetben mi a teendő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a teendő? (lépjek én vagy hagyjam a fenébe)

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban. Állandóan engem néz, mosolyog rám,kacsintgat, integet, amikor meglát...stb . Lehetséges hogy tetszem neki, vagy csak én képzelődöm :S

Ha tetszem neki akkor miért nem keres? Ritkán amikor a haverokkal beszélgetünk a folyosón odajön hozzánk ő is a saját haverjaival köszönni meg kicsit beszélgetni... velem inkább csak viccelődik, poénkodik, komolyabban nem tudunk sosem beszélgetni... lehet hogy a haverjai előtt nem igazán akar ismerkedni ....nem tudom :S

Kezdeményezhetnék valahogyan én mert ő nem hiszem hogy fog lépni...vagy inkább ne csináljak semmit...de olyan jó lenne ha összejönnénk vagy valami :)

Hogy kerüljek közelebb hozzá? Ha elhívnám valahova az már túl nyomulós lenne? :S

Vagy lehet hogy nem is tetszem neki annyira, vagy fél megismerni? XD

segítsetek lécci kort is kérek...

18/L



2012. jún. 18. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak játszik veled, de lehet, hogy félénk.


Próbáld meg, ha gondolod...legfeljebb összetöri a szíved, de azt úgyis megteszik még páran. :)

2012. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki de fél közeledni így látatlanba. :)
2012. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mondjuk hozzám máshogy közeledik mint a többi lányhoz....mindig figyel ha én beszélek, ő az első aki nevet az esetleges vicces beszólásaimon....értékeli őket...tehát mintha így akarná kifejezni azt hogy érdeklem őt vagy nem is tudom...ha bármelyik másik lánnyal beszélget akkor teljesen máshogy viselkedik, ha meg velem akkor látszik rajta, hogy élvezi a társaságomat ....legalábbis úgy tesz mintha élvezné XD

ezért nem hiszem azt hogy csak játszadozik velem.... :S

2012. jún. 18. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a sulinak szépen lassan vége, tizennyolc lévén - nagyon vége, szerintem bizony kezdeményezz!

Mit veszíthetsz? Az ilyesmi csak rövidtávon jó poén, nem fognak kinevetni... meg úgy is vége a sulinak. :)


Ismerkedj vele, kérdezd meg, mit csinált hétvégén/a napokban, merre járt, stb. Lehet persze direktebben is: fagyi, mozi, bármi - de ne mond vagy írj semmi olyat, hogy hűű de nagyon-nagyon... Lehet, hogy egy kripli, és legfeljebb megdugni akar.

Ismerd meg, stb.


Amikor valami más kripli jól átver majd, illetve még jobban érdekelnek majd a srácok, bánni fogod, hogy nem tettél semmit - még évek múlva is. Mert mi lett volna, ha... A mai srácok többsége elfogódott ilyen helyzetekben.


Csak a bunkó kriplik halál magabiztosak, mert 1.) Dugni akarnak, és olyan egyszerű az agyuk huzagolása, hogy a nemi ösztön legyőzi a félelmet.

2.) Annyira hülyék, hogy nem látják be, mekkora egy ocsmány, irdatlanul bunkó, egyszerű idióták.

2012. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!