Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? (kép)

Mit gondoltok róla? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 29. 20:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Na ha nekem nem hiszel, hogy ez a ló nem sovány..


Nézd meg a hasát is, a farát, a nyaka meg így csalóka!


www.lovasok.hu/index.php?i=64964

2012. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tudnál olyan képet küldeni róla, ahol fent van a feje?
2012. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mivel azt írták, hogy csikó ezért még növésben van. Egy növésben lévő csikó nem lesz szép gömbölyű mindenhol. Majd ha lassul a növése, akkor még sokat fog alakul, plusz még a helyes lovaglás is segíteni fog rajta.
2012. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ok lehet, hogy a csikó léte miatt aránytalan, de ez a ló ALULTÁPLÁLT. És ha nem kap megfelelő kaját és munkát mellé, akkor ilyen is marad.
2012. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Persze, igazad van, csak a "szakszavakat" mondom, hogy nem mindegy, hogy alultáplált, vagy sovány. Amit belinkeltem, azon van rajta az alultáplált ló, meg az ilyenek.
2012. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ha egy csikó, miért várjátok el, hogy olyan izomzata legyen, mint egy rendszeresen lovagolt lónak?
2012. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell egyből hadjáratot indítani a tulaj ellen. Írta a kérdező, hogy most hozták. Én is vettem olyan lovat aminek a szügyébe beletudtam nyúlni ököllel olyan vézna, izomtalan volt. Már 6 hónapja itt van és már meg se látszik rajta, hogy nézett ki nemrég.
2012. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hât ez az, ne nekem mondjátok. Én is első ránézésre ezt mondtam!
2012. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hogy nézhet ki most ez a ló...
2013. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!